Брахіопластики (Підтяжка шкіри рук)

Підтяжка шкіри рук відновлює тонус шкіри передпліч, усуває зайвий обсяг. Іноді процедура поєднується з ліпосакції або іншими різновидами пластики.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Брахіопластіка це пластична операція, спрямована на видалення надлишків шкіри й корекцію жирової клітковини, розташованої у верхній частині руки - від плеча до ліктя.

З віком шкіра в області від ліктя до плечей починає провисати, причиною цього є зниження вироблення еластину й колагену, що призводить до птозу (опущення) тканин. Шкірний покрив втрачає пружність й еластичність, викликаючи обвисання шкіри й накопичення жирової тканини. З подібними проблемами можуть зустрітися й молоді жінки, у випадках після значного схуднення.

Через такий неестетичний вигляд багато жінок перестають носити одяг із короткими рукавами. Причиною обвисання шкіри рук є не тільки віковими змінами, дефект може проявитися внаслідок припинення занять спортом, що призводить до розвитку дистрофічних процесів або після проведеної ліпосакції. Позбутися від в’ялої й обвислої шкіри на руках, відновити привабливі контури дозволить хірургічна пластика шкіри рук у Києві.

Показання до проведення пластики плечей і рук

 • вікове зниження тонусу й зменшення обсягу триголового й двоголового м’язів;
 • надлишок жирових відкладень на внутрішній поверхні рук;
 • в’ялість та розтягнутість шкіри;
 • провисання після різкої втрати ваги.

Методи проведення брахіопластики

Залежно від масштабу хірургічного втручання й обсягу зайвої тканини хірург Бебих підбирає техніку проведення пластика верхньої частини рук. Для такої оперативної корекції виділяють два основні методи:

Трансаксіллярная брахіопластіка

Трансаксілярна брахіопластика (еліпсоподібне видалення надлишку тканин) здійснюється за допомогою невеликого розрізу в пахвовій западині й видалення еліпсоїдної ділянки шкіри. Унаслідок фіксації і підтяжки шкіри в новому положенні забирається провисання. Такий метод підходить для усунення невеликої ділянки шкіри. Трансаксіллярная брахіопластіка в Києві може поєднуватися з ліпопластикою й абдомінопластикою.

Розширена брахіопластика

Розширена (трансаксилярна) брахіопластика  застосовується для видалення значного надлишку тканин. Хірург робить довгий розріз (форма розрізу буває S-подібна й  Т- подібна (якщо виражена в’ялість шкіри) із внутрішнього боку плеча від ліктьового суглоба до пахви. Січуть тканини й накладають шви. Розширена підтяжка особливо ефективна при низької еластичності (проведення ліпосакції утруднено або неможливо).

Користуючись цим методом можна прибрати обвислу шкіру з рук, провести корекцію всієї області плеча й верхніх відділів передпліччя.

Проведення брахіопластики рук

Перед тим, як прибрати обвислу шкіру на руках, потрібно здати ряд аналізів і пройти додаткові обстеження. Тривалість операції 1,5-2,5 години залежно від методу маніпуляцій. Перед корекцією лікар робить розмітку й знезаражує оперовану зону. Пластику рук проводять під загальним наркозом. Лікар робить надрізи, прибирає надлишки тканин, злегка натягує й зшиває шкіру. На завершення накладається пов’язка з еластичних бинтів.

Важливо! Перед операцією потрібно розповісти про всі можливі алергічні реакції на препарати й особливо на наркоз. Також варто згадати й про медикаменти, які приймаються на постійно.

Протипоказання до операції

Підтяжка плечей і рук не проводиться, якщо є такі протипоказання: мастектомія, хронічні та інфекційні захворювання, захворювання серця, органів дихання, захворювання внутрішніх органів, гіпергідроз, цукровий діабет, надмірне потовиділення в пахвових западинах, дерматологічні захворювання на руках, погане згортання крові, високий ступінь ожиріння й порушення обмінних процесів.

Період реабілітації після підтяжки рук

Перший тиждень після підтяжки рук може відчуватися хворобливість в області шва, пацієнт 1-3 дні перебуває в стаціонарі під наглядом лікарів. Шви знімають на 10-14-й день. У процесі відновлення потрібно близько місяця носити спеціальні компресійні рукави. Протягом 1,5-2 місяців варто обмежувати рухи рукою, уникати фізичних навантажень, не відвідувати сауну, басейн і регулярно приходити на огляди.Рубець формується протягом пів року й стає непомітним, набуваючи колір дотичних тканин. По закінченню 2-х місяців можна оцінити результат.

Ціна брахіопластики

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 4000 €

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Для запису на консультацію до хірурга, будь ласка, заповніть форму нижче.