Збільшення сідниць (Глютеопластика)

Корекція зробить сідниці по-спортивному підтягнутими і об'ємними!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Глютеопластика  — це пластична операція, що дозволяє змінити форму й об’єм сідниць за допомогою силіконових імплантатів. Утручання може проводитися як за естетичними, так і за медичними показаннями (вроджений дефект, наслідки травм і т.д.). За допомогою цієї операції можна зробити сідниці по-спортивному підтягнутими й рельєфними, коли не вдається домогтися таких результатів за допомогою активних тренувань у спортзалі.

Унаслідок процедури коригується форма, усувається в’ялість, провисання, асиметрія і «ямки». Імплантати роблять сідниці більш підтягнутими, округлими, такими, що випирають. Правда, даний вид пластики не рятує від целюліту, оскільки кількість підшкірної клітковини залишається незмінною, тому перед втручанням для досягнення ідеального ефекту рекомендується зробити ліпосакцію.

Важливо! Операція проводиться як жінкам, так і чоловікам, які досягли повноліття.

Перед втручанням пацієнт консультується з хірургом, і під його запити підбирається ендопротез (індивідуально для кожного). За допомогою корекції можна отримати красиві контури й спокусливу фігуру на довгий час. Ціна на пластику сідниць прийнятна, особливо якщо врахувати те, що бажаного результату можна досягти за одну процедуру.

Показання до пластики сідниць

Глютеопластіка сідниць показана в наступних випадках:

➤ недостатній обсяг зони сідниць;
➤ обвисання шкіри, вікові зміни, в’ялість;
➤ дистрофічні зміни сідничних м’язів;
➤ різке зниження ваги й появи западин;
➤ атрофія сідничних тканин, м’язи недостатньо розвинені;
➤ опущення або асиметрія сідниць;
➤ деформація м’яких тканин через хірургічне лікування.

Збільшення сідниць ендопротезуванням

Пластика сідниць в Києві проводиться з використанням сертифікованих силіконових імплантатів, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта. Імплантати абсолютно безпечні, гіпоалергенні, не викликають дискомфорту при заняттях спортом і ходьбі.

Сучасні ендопротези довговічні й відмінно тримають форму, не змінюються з часом і не створюють жодних незручностей. Сідничні імплантати мають схоже наповнення з грудними, але вони більш щільні, а розміри  – від 240 мл до 520 мл. Поверхня може бути гладкою й текстурованою (другий варіант краще зчіплюється з м’язами). Кожен ендопротез має свій індивідуальний номер, який вписується в сертифікат і видається пацієнту.

Імпланти в сідницях не деформуються з часом, не вимагають спеціального догляду й заміни. Ціна на глютеопластіку залежить від форми й фірми імплантатів, а також від складності випадку.

Як виконується пластика сідниць?

Перед тим, як збільшити сідниці імплантатами, необхідно пройти повне обстеження, здати ряд лабораторних аналізів. Втручання проводиться під загальним наркозом. Тривалість операції 1-2 години (залежно від складності робіт). Попередньо робляться заміри, фотографії та наноситься розмітка.

Маніпуляція проводиться в кілька етапів:

I.    Лікар робить невеликий розріз (3-5 см) в складці між сідницями (між великим і середнім сідничним м’язом).

II.   Імплантат розміщують у створеній кишені. Залежно від статури обирається спосіб установки: розміщують підм’язово, міжм’язово або під фасцію великого сідничного м’яза.

III. Фіксується і закріплюється імплантат.

IV. Після завершення накладаються косметичні шви.

V.  Наприкінці процедури встановлюються дренажні трубки для забору жирової тканини.

Особливості реабілітаційного періоду після глютеопластики

Після того, як пацієнт вийде з наркозу, його переводять у палату й протягом наступного дня він перебуває в стаціонарі під наглядом. У цей час може знизитися чутливість сідниць, відчуватися невеликий дискомфорт. Неприємні відчуття, синці й набряки зникають після закінчення 1-2 тижнів (залежно від індивідуальних особливостей організму).У період відновлення потрібно дотримуватися рекомендацій:

 • протягом перших тижнів носити компресійну білизну;
  • протягом місяця спати на животі;
  • виключити відвідування саун, лазень і будь-який термічний уплив;
  • на 2-3 тижні виключати заняття спортом і фізичні навантаження;
  • регулярно приходити на огляди.

Важливо! Після глютеопластікі заборонені уколи в сідничну зону, оскільки вони можуть завдати шкоди протезу. Приймання будь-яких медикаментів обов’язково узгоджувати з лікарем.

Протипоказання

Пластична операція зі збільшення сідниць протипоказана в наступних випадках: погане згортання крові, гострі й хронічні захворювання в стадії загострення, цукровий діабет, вагітність і період лактації, ожиріння I-II ступеня, пухлини в сідничній зоні, інфекції, ниркова й серцева недостатність.

Результати операції по корекції сідниць

Операція зі збільшення сідниць має нетривалий відновлювальний період, але остаточний результат можна оцінити через 3-4 місяці. За цей час зникнуть ущільнення й синці, тканини повністю сформуються. Результат зберігається протягом усього життя. Рубці майже не помітні.

Ціни на збільшення сідниць

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 8000 €

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.