Пластика гомілок (Круропластика)

Хірургічна операція, спрямована на збільшення об'єму та естетичного поліпшення форми нижніх кінцівок.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Хірургічне втручання дає стійкий довічний результат!

Круропластика це — операція з корекції форми гомілки за допомогою імплантатів. Метою процедури вважається «маскування» незначної кривини ніг, відновлення обсягу й відтворення бажаної форми ікри. Усунення дефектів гомілки проводиться шляхом установки імплантата — ендопротезування гомілок.

Показання до операції з виправлення кривизни ніг

 • недорозвиненість або гіпотрофія м’язів гомілок;
 • деформація, викликана неврологічними хворобами;
 • викривлення або асиметрія ніг;
 • слабко виражені м’язи через надмірну худобу литок;
 • бажання збільшити гомілки й зробити більш вираженим рельєф.

Косметичний дефект проявляється Х або О-подібним викривленням. О-подібна кривина – це варусна деформація кінцівок, за якої форма ніг нагадує букву «О». При зімкнутих стопах не змикаються колінні суглоби, що призводить до утворення веретеноподібного дефекту внутрішнього контуру від промежини до стоп.

У випадку Х-подібної кривини не змикаються стопи, але сходяться коліна. Також відзначається «помилкова кривина ніг» – особливості розподілу м’яких тканин гомілки. За цього дефекту коліна й стопи змикаються, а ікри — ні. Виходить, що від колін до щиколоток утворюється нестача м’яких тканин і візуально ноги мають вигляд кривих і худих. У цьому випадки операція з корекції гомілок допоможе виправити форму гомілок і збільшити їх в обсязі.

Важливо! За О-і Х-подібноїної кривини пластика гомілок не проводиться.

Підготовка й проведення операції з виправлення кривизни ніг

Перед операцією з урахуванням анатомічної особливості будови гомілки підбирається імплантат. Імплантати бувають симетричними й асиметричними. Симетричний нагадує за формою лінзу й більш потовщений у центрі. Асиметричний схожий на краплю і має більший обсяг у верхній третині. Такий імплант більше наближений до форми гомілки.

Імплантати можуть встановлюватися з однієї або з двох сторін ніг. Під кожного пацієнта індивідуально розробляється ендопротез, який виготовляють із силікону. За щільністю він схожий з людськими м’язами, а внаслідок міцної оболонки його не доведеться міняти. Імплантати поміщають під фасції м’язів гомілок, що робить їх непомітними. Круропластика в Києві виконується з використанням якісних імплантатів провідних виробників.

Пластика литок може проводитися під загальним або місцевим наркозом, триває операція до години. Хірургічне втручання проводиться через невеликий розріз, використовується природна складка шкіри. Формується «кишеня» під фасцією литкового м’яза, куди поміщається протез. Залежно від проблеми й особливостей пацієнта імплант може бути встановлений або під фасцію литкового м’яза, або під м’яз. Після накладається косметичний шов і туга пов’язка. Круропластика гомілки може проводитися в комплексі з іншими операціями – ліпосакцією колін і стегон.

Перед операциею пацієнту необхідмо дотримуватися наступних рекомендацій:

 • За два тижні до корекції потрібно припинити приймати ліки, до складу яких уходить аспірин, гормональні препарати (також протизаплідні).
 • Уранці в день операції від їжі потрібно відмовитися, оскільки процедура проводиться натщесерце. У клініку з собою потрібно взяти зручний змінний одяг, білизну й засоби особистої гігієни.

Круропластика ніг: переваги

 • Результат зберігається надовго, позаяк силіконові вставки не деформуються і виключається переміщення імплантата;
 • Форма гомілки відновлюється при м’язовій атрофії.
 • Ендопротези ідеально фіксується в тканинах, що не відхиляються організмом і не викликають алергії.
 • Круропластика гомілок дозволяє зробити ноги рівними, красивими й збалансувати фігуру.

Реабілітація після круропластики

У перший тиждень може зберігатися набряклість і хворобливість, після операції необхідно носити компресійні панчохи. Щоб зменшити навантаження на литкові м’язи протягом 2-3-х місяців заборонені інтенсивні фізичні навантаження й відвідування басейну.

Протипоказання

Пластика гомілок протипоказана в наступних випадках: онкологія, цукровий діабет, погане згортання крові, варикоз, гнійники, запалення й трофічні виразки на ногах, загострення хронічних захворювань.

Ціна круропластики

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 4000 €

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Для запису на консультацію до хірурга, будь ласка, заповніть форму нижче.