Ліпосакція

Ліпосакція являє собою моделювання контурів тіла шляхом видалення надлишку підшкірного жиру.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Операція дозволяє позбавлятися від зайвих кілограмів, коли дієти й інтенсивні фізичні навантаження не дають результату. Процедуру проводять на проблемних зонах таких як живіт, боки, стегна, гомілки, щоки й підборіддя.

Сучасні технології проведення спортивної ліпосакції дозволяють абсолютно безпечно з мінімальним ризиком і нетривалою реабілітацією добитися ідеального результату, а саме – чітких і красивих контурів. Під час маніпуляції травматизм шкіри зведений до мінімуму, а рубці й шрами не залишаються. Результат помітний відразу ж, і зберігається тривалий час.

Скупчення жирових відкладень можуть утворюватися через малорухливий спосіб життя, порушення метаболізму й неправильне харчування. Локальні скупчення практично не піддаються нехірургічній корекції, і, щоб отримати ідеальні форми, необхідна пластична хірургія. Вартість ліпосакції в Києві залежить від кількості оперованих зон і обраного методу корекції. Видалення жиру з живота й з інших зон проводиться як жінкам, так і чоловікам.

Показання для хірургічної ліпосакції

➤ за наявності об’ємного жирового прошарку на проблемних ділянках;

➤ дієти і спорт не дали бажаного результату;

➤ зайвий шар підшкірно-жирової клітковини в області підборіддя, щік або вилиць;

➤ за умови приймання медикаментів або вікові зміни, які привели до збільшення ваги;

➤ бажання скоригувати контури фігури.

Види ліпосакції

Операція з видалення жиру проводиться на наступних зонах:

Ліпосакція живота вважається однією із найпопулярніших процедур, оскільки з її допомогою можна позбутися жирових надлишків і прибрати живіт. Видалення жиру з живота для жінок – це спосіб отримати підтягнуту талію, а для чоловіків –  позбудеться так званого «пивного живота». Проводиться операція під місцевою або загальною анестезією. Викачування жиру з боків проходить у нижній частині спини. Ця процедура сприяє виокремленню контурів і робить талію більш виразною. А за проведення ліпосакції спини – позбавить від навислих складок.

Важливо! Ліпосакцція не є способом схуднення, а лише звільненням від жирових відкладень, з якими не може впоратися організм. Ціна на ліпосакцію живота залежить від обсягів корекції й зони процедури (увесь живіт або його частина).

Ліпосакція внутрішньої і зовнішньої сторони стегон сприяє швидкому й безболісному позбавленню від «вушок» й жирових надлишків. Унаслідок, без особливих зусиль, можна видалити зайві сантиметри, зробити ноги візуально довшими й вирівняти рельєф шкіри.

Ліпосакція сідниць допомагає скоротити обсяги й поліпшити стан шкіри. Вирівнюється рельєф, шкіра стає гладкою й красивою, а форми – виразними й підтягнутими. Ліпосакція ніг дозволяє вирішити ряд проблем, робить фігуру більш красивою й стрункою.

Липоліз обличчя застосуємо для підкреслення вилиць, поліпшення овалу обличчя і позбавлення від пухких щік. Операція абсолютно нешкідлива й не залишає ніяких слідів втручання. Видалення жиру з підборіддя необхідне за наявності «другого підборіддя», комків Біша й обвислих щік. За допомогою ліпосакції підборіддя можна повернути контури підборідного кута й зробити контури обличчя більш чіткими.

Методи проведення ліпосакції

Лікар Бебих для проведення ліпосакції в Києві використовує спектр високоефективних методик, який підбирає відповідно в кожному індивідуальному випадку.

Вібраційна ліпосакція PAL (Power Assisted liposuction) – сучасна та ефективна технологія, що застосовується в пластичній хірургії. Проводиться за допомогою обладнання PAL-Liposculptor, яке дозволяє хірургу точно й ретельно видаляти жирові клітини і / або перерозподіляти їх по тілу. Апарат виробляє короткі й швидкі коливання канюлей, оснащений п’ятьма швидкісними режимами й насадками різного діаметру й розміру.

Втручання проводять під місцевим або загальним наркозом. За допомогою цієї технології лікар видаляє більше жиру за меншу кількість часу. Знеболювальне вводять в область корекції за допомогою  спеціальної трубки, по якій відбувається транспортування жирових клітин.
Увесь процес не тривалий, а відновлення проходить максимально комфортно й легко. Під час роботи PAL-Liposculptor не нагрівається, що виключає появу опіків на тканинах. Метод ефективний й абсолютно безпечний. Апарат дозволяє прибрати жир навіть у важкодоступних частинах тіла (район пупка, внутрішня поверхня стегна). Результат зберігається тривалий час.

Тумесцентатна ліпосакція проводиться на невеликих ділянках. Лікар у проблемні зони вводить спеціальний засіб (розчин Кляйна), що руйнує жирову тканину й призводить до її подальшого подрібнення. Цей метод прискорює процес виведення жиру, який потім забирається за допомогою вакуумного відсмоктувача.

Вакуумна ліпосакція передбачає залучення під час операції тільки канюль. Хірург робить невеликі розрізи на шкірі, уводить у підшкірно-жирову клітковину тонкі голки, через які за допомогою тиску відбувається відсмоктування жиру.

Радіочастотна ліпосакція безпечна й ефективна. У процесі лікар використовує спеціальну насадку й упливає на глибинні й поверхневі структури тканин. Унаслідок радіочастотних сигналів усуваються жирові надлишки й відбувається легка підтяжка шкіри.

Ліпоскульптурування проводять як під місцевою, так і під загальною анестезією. У ході втручання лікар проводить забір жиру з однієї зони (стегна, живіт, сідниці, спина) і пересаджує в іншу, поповнюючи відсутній обсяг або моделюючи бажані контури і рельєф.

Переваги проведення ліпосакції

✔ маніпуляція проводиться за допомогою сучасного обладнання;

✔ малотравматичне відновлення, не тривале й проходить безболісно;

✔ не залишається шрамів і рубців. Втручання роблять через невеликі проколи в малопомітних місцях, не залишають слідів. Гояться протягом 7-10 днів (залежно від індивідуальних особливостей організму);

✔ можна прибрати жир в делікатних зонах і важкодоступних місцях;

✔ результат максимально природний і тривалий;

✔ після пластики покращується вигляд і стан шкіри.

Реабілітація

Операція, що дозволяє прибрати живіт і небажаний жир, проходить без ускладнень і ризиків. Реабілітаційний період може тривати кілька місяців, але ефект помітний відразу ж після процедури. Пацієнт перебуває добу в стаціонарі під наглядом. У перший час після маніпуляції може спостерігатися легка втома.

У період відновлення заборонені заняття спортом, відвідування лазні, сауни, солярію, велосипедні прогулянки й фізичні навантаження. Протягом місяця потрібно носити компресійну білизну, не використовувати скраби та рушники з грубої тканини. Шкіру не рекомендується масажувати і розтирати мочалкою.

Ціни на ліпосакцію

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 5000 €

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 2000 €

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 4000 €

Фото до і після

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.