Ліпоскульптура HDL

Мета операції полягає не в схудненні, а у створенні гарних контурів і поверненню пружності і тонусу шкіри.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Ліпоскульптурування - це поєднання сучасної технології й художнього підходу.

Ліпоскульптурування тіла — метод корекції контурів тіла, шляхом забору і перерозподілу власної жирової тканини з «проблемних зон». У ході операції роблять забір жиру з частин тіла, обсяг яких необхідно зменшити, переміщуючи в зону, яку потрібно ним заповнити.

Основна відмінність ліпоскульптурування від ліпосакції в тому, що перша спрямована на формування всього тіла, а не однієї зони. Операція з комплексного перетворення тіла допомагає відтворити атлетичний м’язовий рельєф, підкреслити вигини талії й зробити фігуру більш привабливою.

Операція ліпомоделювання проводиться в кілька етапів:

Перший етап. Хірург трансплантує жирову тканину за допомогою високоточної ліпосакції, яка дозволяє добитися делікатної обробки «проблемних зон»;

Другий етап. Відібраний біоматеріал очищається від домішок, крові й зруйнованих жирових клітин;Третій етап. Моделюється гарний рельєф.

Операція малотравматична з мінімальним реабілітаційним періодом. Ціна на ліпоскульптурування залежить від кількості оперованих зон.

Методики ліпоскульптурування

    HD-Ліпосакція (Ліпоскульптура високої роздільної здатності)


HD-Ліпосакція
(Високоточна ліпоскульптураHDL) – новий метод у пластичній хірургії, заснований на застосуванні ліпосакції для послідовного видалення глибокого й поверхневого шарів жиру. ЛіпоскульптураHDL створює унікальний ефект підкреслення будови мускулатури й посилює її візуальне сприйняття. Метод був створений на основі вивчення анатомії людських м’язів і мистецтва та призначається для створення ідеальних форм.

Розширене застосування HD-ліпосакції включає корекцію чоловічої та жіночої грудей, обличчя та шиї, фіброзних зон тіла (тулуб, спина). Методика сприяє досягненню естетичної мети й отриманню рельєфу, оскільки підшкірний жир може приховувати особливості м’язів.

HDL ліпоскульптурування тіла за авторською методикою Олександра Бебиха дозволяє досягти плавних переходів, виділення контурів і перетворення на кращі бажаних зон. У своїй роботі лікар використовує моделювальні розчини та новітнє обладнання, що дає можливість отримати ідеальний результат, який збережеться назавжди. Операція проводиться через мікропрокол, що зводить травматизацію шкіри до мінімуму.

    Вибраційна ліпосакція PAL

Вібраційна ліпосакція PAL (Power Assisted Liposuction) проводиться за допомогою спеціального апарату, який виробляє швидкі й короткі вібрації канюлі. Під час роботи канюлі здійснюють зворотно-поступальні рухи й легко проходять у жирову тканину, знижуючи навантаження на руки хірурга. Віброліпосакція не впливає на шкіру, перешкоджає розриву фіброзної тканини й пошкодженню мікросудин. Технологія проводиться для видалення жиру з відсутністю горбистості й може застосовуватися на будь-яких ділянках тіла та обличчя

Показання до операції

Високоточна ліпоскульптура (HDL) дає можливість підкреслити рельєф бажаної області й створити гармонійні пропорції фігури, гарантуючи наочний результат: виділення й підкреслення «кубиків» преса, ліній спини й талії. Зробити ліпомоделювання можна в наступних випадках:

➤ є жирові відкладення й немає красивого м’язового рельєфу;

➤ недолік обсягу певних зон (сідниці, гомілки, груди, стегна);

➤ якщо пацієнт бажає мати більш чітку талію й м’язи, які виокремлюються;

➤ гінекомастія (збільшення грудей з гіпертрофією залоз і жирової тканини);

➤ корекція шрамів, рубців, позбавлення від розтяжок.

Як проходить ліпо скульптурування в Києві

Ліпоскульптурування сідниць, живота та інших зон проводиться за допомогою перерозподілу підшкірно-жирової клітковини пацієнта. У процесі операції хірург послідовно застосовує ліпосакцію й аутотрансплантацію (вилучення жиру і його подальше пересаджування в ту зону, яка підлягає корекції).

Процедуру ліпоскульптурування в Україні проводять під загальною або місцевою анестезією. Перед корекцією лікар робить необхідну розмітку на шкірі й знезаражує операційну зону. Малоінвазивна хірургічна операція — ліпоскульптурування тіла – виключає резекцію шкіри й травмування анатомічних структур. Тому тривалість відновлення після операції недовга. Рубці практично не помітні. Первинний результат можна побачити після 7-10 днів.

Переваги ліпоскульптурування тіла

✔ власна жирова клітина добре приживається й не викликає відторгнення;

✔ мінімальний травматизм тканин;

✔ швидкий результат. За день, у який буде проводитися процедура, можна отримати гарну фігуру;

✔ якщо обсяг втручань невеликий, корекція може бути проведена під місцевим наркозом.

Лікар Бебих Олександр володіє сучасними методами ліпомоделювання тіла. У своїй практиці використовує тільки інноваційне обладнання та протоколи провідних хірургів світу, у яких регулярно проходить навчання. Висока кваліфікація й професіоналізм хірурга гарантують бажаний естетичний результат, який підтверджується відгуками клієнтів і фотогалереєю «До / Після».

Ліпоскульптурування за естетичними результатами перевершує спортивну ліпосакцію. Технологія дозволяє точково моделювати фігуру, за її допомоги можна зробити плоский і спортивний живіт, спокусливі «бразильські» сідниці, витончену талію

Період реабілітації

Зробити ліподелювання живота або будь-якої іншої зони можливо всього за одну операцію. Перший час пацієнт, можливо, буде відчувати невеликий дискомфорт у зоні проколів. Реабілітація триває від 10 до 14 днів. Після операції пацієнт повинен протягом 2-4 тижнів носити компресійну білизну, що допомагає стабілізувати дію. Результат можна оцінити через три тижні.

Результати ліпоскульптури HDL

Інноваційна ліпосакція за технологією HD дуже ефективна для видалення жиру у важкодоступних частинах тіла, а саме: в області спини, пупка, на внутрішній поверхні стегон,  що дозволяє успішно виконати «гравіювання» для виділення м’язів в області живота, відтворити спортивні контури тіла й отримати ідеальну фігуру. Процедура триває менше часу на відміну від механічної ліпосакції, тому пацієнт менше підлягає ускладненням і ризику.

Ціни на ліпоскульптурування тіла

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 5000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 2000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 1500 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 3000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 1000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 2000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 1500 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 3000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 3000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 4000 € (залежно від складності та об'ємів)

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 4000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 2000 €

 • Додатково до процедури Ліпоскульптурування база(живіт, бока)

Цена: 2000 € за ділянку тіла

Останні роботи

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.