Пластика живота (Абдомінопластика)

Для виконання операції використовуються винятково передові технології й унікальні хірургічні техніки.

Отримати консультацію Більше про хірурга

Пластика живота (абдомінопластика) – це хірургічна операція, яка полягає у видаленні надлишку жирової тканини й шкіри, підтяжці живота, зміцненні м’язів передньої черевної стінки. Корекція фігури за допомогою абдомінопластики – операція найбільшого попиту, яка дозволяє надати животу охайного й підтягнутого вигляду.

Які проблеми розв’язує абдомінопластика живота?

За допомогою абдомінопластики в Києві можна покращити контури тіла, вилучити жирові відклади й обвислість шкіри, а в окремих випадках позбавитися післяпологових розтягнень шкіри. Корекція може відбуватися окремо або в комплексі з іншими видами хірургічного втручання: ліпосакцією плечей, стегон і т.д. Основними показаннями до операції є усунення складки внизу живота, «фартуха», діастаз і провисання шкіри навколо пупка.

Показання до пластики живота

➤ втрата еластичності й розтягнення шкіри після вагітності або через значну втрату ваги;

➤ птоз (провисання передньої черевної стінки);

➤ діастаз, сильне розтягнення прямих м’язів черевної порожнини;

➤ надлишок підшкірного жиру;

➤ грижі: пупкова, білої лінії живота, пахові.

Хірургічна пластика на животі – єдиний спосіб скорегувати розходження прямих м’язів  (діастазу), що є найбільш поширеним наслідком вагітності й пологів, який неможливо усунути за допомогою фізичних навантажень.

Методи виконання пластики живота

Залежно від стану шкіри, ступеня птозу тканин, об’єму жирової тканини і побажань пацієнта визначається методика виконання абдомінопластики.

Класична абдомінопластика

Така операція призначається при обвислій шкіри внизу живота, наявності так званого «фартуха». Під час маніпуляції проводиться видалення підшкірних відкладів і надлишків тканини. У деяких випадках виконується переміщення пупка.

Ендоскопічна абдомінопластика

Даний метод операції здійснюється без розрізів, а через проколи в області пупка. Метод не передбачає видалення надлишку шкіри і робиться для того, щоб зміцнити м’язи і повернути стрункість. Ендоскопічна пластика живота більше підходить для молодих пацієнтів, коли шкіра досить еластична, а провисання маловиражене.

Мініабдомінопластика

Дозволяє усунути невеликі естетичні дефекти, шляхом видалення зайвої шкіри і жиру на животі. Мініабдомінопластика проводиться тільки в нижньому відділі черевної стінки. Метод ефективний, якщо пацієнт хоче позбутися розтягнень, в’ялості й зробити талію більш виразною. Ця процедура може проводитися в комплексі з ліпосакцією і є малоінвазивною (шрами ледь помітні). Цей варіант корекції підходить тим, хто має невеликі жирові й шкірні складки, розташовані нижче лінії пупка. Під час операції робиться горизонтальний надріз над лобковою кісткою – видаляються надлишки тканин і зміцнюються м’язи передньої черевної стінки.

Важливо! Абдомінопластика з перенесенням пупка в цьому випадку не проводиться.

Повна абдомінопластика

Повна абдомінопластика дозволяє прибрати фартух на животі, скорегувати фігуру, позбутися складок на спині й стегнах і зайвих об’ємів. Лікар робить над паховою областю горизонтальний надріз і розріз довкола пупка, після чого проводить видалення зайвої шкіри й підшкірного жиру, з’єднує прямі м’язи, корегує волокнисту структуру передньої черевної стінки (білої лінії), формує й переносить пупок. Потім накладаються шви. Абдомінопластика може бути призначена в комплексі з ліпосакцією.

Абдоміноторзорафія. Призначають для того, щоб видалити жирові скупчення не тільки в області черевної порожнини, а й на стегнах і спині.

 Вартість абдомінопластики залежить від методу проведення процедури.

Абдомінопластика – хід операції

Підтяжку живота роблять під загальним наркозом. Попередньо проводиться розмітка й знезараження зони. Тривалість операції може сягати від 2-х до 4 -х годин. Лікар робить горизонтальний розріз (можуть бути два розрізи – вертикальний і горизонтальний) над лоном й надріз довкола пупка. Потім вирізається шкірно-жировий шматок і висікається пуп. Після цього видаляється зайва шкіра й формується нове місце для пупка. По закінченню процедури накладають підтримувальний і фіксаційний бандаж.

Важливо! Після корекції черевної порожнини можна вагітніти й народжувати, правда, після процедури мусить минути строк не менше 2-х років.

Період реабілітації після абдомінопластики

Після виконання пластики живота:

 1. Пацієнт перебуває в стаціонарі від 1 до 5 днів (залежно від складності процедури);
 2. На другий день знімають дренаж, а через 10-14 днів знімають шви;
 3. Набряки й синяки сходять упродовж 2-3 тижнів;
 4. Через 4-6 тижнів знімають компресійну білизну.

Через пів року можна повертатися до колишньої активності й відвідувати басейн і спортзал.У період відновлення необхідно втриматися від підняття важкого й регулярно приходити на огляд до лікаря.

Результат після пластики живота

Оцінити результат після операції можна приблизно через два тижні. Ефект від підтяжки живота може зберігатися впродовж довгих років. Вартість абдомінопластики залежить від обсягу операції.

Ціни на пластику живота

Ціни послуг вказані в Євро €, але на дату оплати приймається в українських гривнях згідно з курсом валюти.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена:

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена:

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена:

Останні роботи

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.