Корекція або пластика тубулярних грудей

Дефект змушує багатьох жінок і дівчат відчувати комплекс неповноцінності!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Що ж таке турбулярні груди?

Не всі жінки від природи мають груди гарної форми, біль того, існують естетичні дефекти, усунути які можна тільки хірургічним шляхом. Один із них – турбулярні груди, чи недостатньо розвинені молочні залози. Американські хірурги називають їх snoopy breast або tuberous breasts.

Тубулярні груди – це груди вузької форми, витягнутої вперед, часто з розтягнутою ареолою, периареолярною грижею й мастоптозом. Доволі часто це поглиблюється ще й асиметрією молочних залоз. Така деформація – наслідок вродженої аномалії, ознаки якої проявляються вже в підлітковому віці, тоді, як формуються груди. Причому така аномалія може бути як однобічною, так і торкатися обох молочних залоз, і не залежати від розміру грудей.

Тубулярність безпечна для здоров’я, та жіноче тіло вона не прикрашає, і тому негативно впливає на самооцінку жінки.

Як визначити тубулярність?

Тубулярність грудей визначається за кількома візуальними ознаками. У порівнянні з нормальними грудьми, тубулярні мають більш акцентовану форму. Залежно від ступеня деформації й розміру можуть варіюватися наступні ознаки:

  • Завжди є недостатній розвиток нижніх квадрантів;
  • нестандартно велика відстань між грудьми;
  • інтрамамарна тканина відсутня нижче молочної залози й зосереджена в області за ареолою;
  • спадна форма грудей.

Загалом, груди тубулярного типу помітно зразу, але інколи тубулярність буває прихованою, тоді її діагностувати важче. Діагностику проводить хірург, щоб точно визначити тип турбулярності й найбільш вдалий метод усунення дефектів розвитку.

Причини виникнення тубулярної форми грудей

Сьогодні думки спеціалістів збігаються в тому, що причина такої деформації грудей прихована в особливості розвитку з’єднувально-тканинного зв’язувального апарата.  Це не є патологією чи захворюванням, це естетичний недолік, який передається через спадковість.

За однією з версій, тубулярність спричиняє аномалія розвитку оболонки із з’єднувальної тканини – фасції. Якщо за народження вона надто жорстка, то не дозволяє грудям у період інтенсивного росту набути анатомічно правильної форми й рівномірно розподілитися на грудній клітині в півкулю. Унаслідок цього молочна залоза росте тільки в бік соска, ареола розтягується й збільшується в об’ємі, а в периареолярній області виникає грижа.

За ще однією версією, причина криється в занадто щільній консистенції молочної залози, яка через цю особливість не може сформуватися в півкулю. Залоза починає рости вперед, у бік соска, а тканина молочної залози знижується, заповнюючи нижній контур молочної залози, внаслідок чого видавлюється, утворює грижу й провисання – мастоптоз. Фіброз (зміна консистенції) самих структурних клітин молочної  залози також уважається важливою складовою причин виникнення такої деформації. Цю патологію хірург повинен обов’язково діагностувати, щоб запобігти ускладнень у післяопераційний період і повторного втручання.

Також висувають гіпотези щодо участі екологічних і дієтичних факторів. У будь-якому випадку, життю й фізичному здоров’ю жінки тубулярність грудей не загрожує, пацієнток не влаштовує зовнішній вигляд та форма грудей.

Процес формування тубулярності проявляється в різних ступенях

Тубулярність не така вже й рідкісна патологія. Буває, жінка й не здогадується про таку особливість своїх грудей, якщо вона слабо виражена й груди за формою майже не відрізняються від нормальних. Але, якщо тубулярність яскраво виражена, естетичні проблеми неможливо не помітити через сильно витягнуту форму й маленьку основу, а також зміни в тканинах шкіри й грудей.

Існує класифікація типів тубулярності, вона  важлива для правильного діагностування, а потім планування й вибору найбільш вдалого методу хірургічної корекції. Уперше вона була опублікована Von Heimburg в 1996 році й з уточненнями  –  2000 році.

За класичною класифікацією виокремлюють чотири типи тубулярних грудей, залежно від розвитку й розподілу тканин.

  • Перший тип. Молочна залоза недорозвинена тільки в середньому нижньому секторі. Характерна відсутність тканини молочної залози у внутрішньому й нижньому квадрантах грудей та особливо розширена ареола.
  • Другий тип. Молочна залоза недорозвинена по всьому нижньому схилу залози, частіше проявляється на грудях малого й середнього розміру, ареоли можуть бути не розширені. Груди цього типу мають різний вигляд – усе залежить від кількості тканини у верхній частині їх.
  • Третій тип. Нестача тканини по всій площі грудей, молочні залози мають вигляд тубусу.
  • Четвертий тип. Це найбільш важка форма деформації грудей, її часто називають грибоподібною. Молочна залоза, справді, нагадує гриб: ніжка з великою ареолою й пласким соском. За такого типу тубулярності тканина молочної залози відсутня в усіх квадрантах, груди не можуть розвиватися належним способом і росте тільки вперед, при цьому ареола не набуває нормальної форми й може розташуватися по всій молочній залозі.

Чому операція з корекції тубулярності молочних залоз одна з найскладніших у пластичній хірургії грудей?

Операція з корекції тубулярності молочних залоз уважається однією з найскладніших у пластичній хірургії грудей, тому що полягає далеко не тільки в установленні грудних імплантатів і збільшенні малих грудей. Така операція триває в середньому близько трьох годин.

Найважчий момент – хірургія зв’язувального апарата через його недостатність, нерозвиненість. Наростити його неможливо, тому хірург мусить його розсікати й перерозподіляти, а це – додаткове втручання в залозисту тканину грудей. Хірург проводить розсічення самої залози, жирової клітковини, а потім ніби одягає залозу на імплантат. Такий перерозподіл неможливий за звичайного встановлення анатомічного імплантата. Якщо хірург не діагностував тубулярність молочної залози до операції, то пацієнтки, як правило, не задоволені отриманою формою грудей.

Комплексна маммопластика за тубулярності грудей: методи проведення

Серед спеціалістів побутує різні думки що до покращення виконання процедури корекції тубулярних грудей. Методів є багато, тому вибір оптимального підходу залежить від типу й ступеню деформації. Досвідчений пластичний хірург обирає в кожному конкретному випадку найкращий спосіб, адже кожен із низ є унікальним.

Якщо дефекти не значні, за достатнього об’єму власних тканин буває  достатньо лише ліпомоделювання. У всіх інших випадках єдиним способом корекції тубулярних грудей залишається комплексна операція з маммопластики, яка зазвичай об’єднує кілька методів, зокрема протезування. Завдання хірурга – створити достатню сферу самих грудей з усіх боків: знизу, збоку, зсередини грудини. Як правило, для цього звичайного встановлення імплантатів не достатньо, адже після цього виступ соска й ареоли, від яких бажає позбутися пацієнтка, нікуди не дінеться. Тому виконується ремоделювання залозистої тканини і самих грудей

Насамперед, дуже важливо правильно дібрати імплантат. Зазвичай за такої форми грудей не використовують анатомічних імплантатів, адже це не має змісту. Установлюється або круглий імплантат, або конусоподібної форми – остання вважається найбільш оптимальною для корекції тубулярних грудей, тому що молочні залози розподіляються за такої форми найбільш природно.

Ще одним важливим етапом корекції є пексія – підтяжка грудей. Ступінь її може бут різним. Мінімальна – коли виконують підтяжку навколо ареоли, максимальна – підтяжка з розрізом подібним до замкової щілини довкола ареоли й униз. Тоді за допомогою імплантату досягається покращення внутрішнього стану грудей, а завдяки пексії створюється гарна оболонка. За цього хірургічного способу не тільки відновлюється естетична форма грудей, але також зберігається чутливість і функції молочних залоз.

Пацієнткам украй важливо розуміти, що за такої естетичної проблеми тільки встановлення імплантатів не достатньо. Зрозуміло, це вже інший об’єм операції, тому вартість комплексної операції з корекції тубулярних грудей вища за вартість базової маммопластики.

Період реабілітації

Реабілітація після операції нічим не відрізняється від відновлення після стандартної маммопластики. Передбачає ряд обов’язкових заходів:

  • Планові перев’язки згідно з графіком, установленим хірургом;
  • Довготривале перебування в компресійній білизні, як удень так і вночі: це допомагає грудям набути потрібного положення й скорегувати майбутню форму;
  • Зменшення  рухової активності, поступове повернення до колишнього образу життя;
  • У перший час спати тільки на спині;
  • Корекція рубців: через специфіку операції залишається не тільки рубець від доступу для встановлення імплантатів, але й рубці від інших необхідних маніпуляцій з корекції, без яких неможливо створити по-справжньому гарні груди. У сучасній косметології є рішення  видалення рубців – лазерні шліфування, які можна проводити за призначенням лікаря.

Ціни пластики тубулярних грудей

Ціни послуг вказані в Євро €, але на дату оплати приймається в українських гривнях згідно з курсом валюти.

  • консультація анестезіолога;
  • імпланти будь-якої форми, об’єму, виробника:
  • Motiva, Polytech, Eurosilicone, Mentor;
  • операція;
  • наркоз;
  • компресійна білизна;
  • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
  • огляди після операції;
  • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 9000 €

Останні роботи

Твій перший крок до досконалості!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.