Ліпофілінг грудей

Пластична операція, що дозволяє скорегувати форму і розмір бюста за рахунок власного жиру.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Майже всі жінки мріють мати гарну, підтягнуту форму грудей та їхній ідеальний розмір. Та не всі пацієнтки охочі корегувати груди, використовуючи імплантати, саме тому ліпофілінг є гарною альтернативою для тих, хто хоче змінити форму і об’єм без них.

Ліпофілінг молочних залоз уважається однією з найбезпечніших операцій, яка передбачає пересадку власного жиру пацієнта в груди для покращення їхньої форми. У процесі операції жирову клітковину переносять з однієї ділянки в іншу, не використовуючи імплантатів. Проводять операцію під загальним наркозом, тому пере процедурою збільшення грудей жиром необхідно здати аналізи, зробити кардіограму, флюорографію, маммографію, УЗД молочних залоз.

Умови виконання ліпофілінгу грудей

Операція призначається тільки тим жінкам, у яких є надлишковий жир, тому що за цієї операції використовуються тільки клітини власного жиру. Для худорлявих дівчат цей метод не застосовується. Зазвичай, корекцію грудей жиром роблять тим, хто хоче трохи збільшити груди, не використовуючи імплантатів.

Нагадуємо, що ліпофілінг грудей у Києві покращує їхню природну форму без кардинальних змін, а тому значно збільшити розмір не вдасться.

Для досягнення максимального ефекту й бажаного результату пересадку необхідно буде виконати кілька разів. За одну процедуру можна перемістити обмежений об’єм жирової тканини, що дозволить досягти збільшення на пів розміру. Тому у випадках, коли необхідно значно збільшити об’єм грудей, рекомендується проводити пластику з використанням імплантатів.

Показання та протипоказання для збільшення молочних залоз жиром

Основні показання:

 • зміна та покращення форми грудей;
 • відновлення форми грудей після природного ослаблення м’язів (вік, вигодовування, різка втрата ваги й т.д.);
 • повернення пружності, утраченої внаслідок травм або захворювань;
 • усунення асиметрії молочних залоз.

Протипоказання до ліпофілінгу молочних залоз

Корекція форми грудей не рекомендується за поганого згортання крові, цукрового діабету, онкологічних, інфекційних та хронічних захворювань, психоемоційних порушень, нестерпності наркозу й у період вагітності та лактації.

Переваги корекції форми грудей за допомогою ліпофілінгу

 1. Найголовніший плюс ліпомоделювання грудей – відсутність ризику відторгнення, тому що замість імплантатів уводиться власна тканина.
 2. Процедура дозволяє отримати не тільки гані груди, а й контури тіла в проблемних зонах, із яких буде зібрано жир.
 3. Після операції не залишаються шрами й рубці, тому що відкачують і вводять компоненти за допомогою тонкої канюли. Інструмент не травмує шкіру, що робить втручання непомітним.
 4. Жирова тканина добре приживається, забезпечує живлення й відновлення тканин, не викликає алергічних реакцій.
 5. Форму грудей можна скорегувати без складної операції.
 6. Відносно невисока вартість у порівнянні зі збільшенням грудей за допомогою імплантатів.

Важливо! Пересадка жиру в груди дозволяє збільшити їх на один розмір, тому ліпофілінг обирають ті жінки, які хочуть несуттєво скоригувати власні форми.

Етапи збільшення грудей жиром

На першому етапі хірург проводить розмітку місця, звідки буде забиратися жир, і куди його будуть уводити. Усі ці моменти обговорюються на попередній консультації в хірурга й мамолога.

Другий етап. Пацієнтці вводять загальний наркоз.

На третьому етапі проводять ліпосакцію. Лікар бере трохи жирової тканини з донорської ділянки (зазвичай із стегон чи живота). Для цього робиться невеликий розріз, через який під шкіру вводять канюлю для відсмоктування жиру. Потім рану зашивають саморозсмоктувальними нитками.

Четвертий етап. Жир очищують в умовах суворої стерильності й уводять у потрібну ділянку невеликими дозами ін’єкції, не залишаючи шрамів на шкірі.

Реабілітація після ліпомоделювання грудей

Після 1-2 тижнів сходять набряки та синці. У цей період важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Перший тиждень після процедури спати тільки на спині;
 • Перші три тижні уникати фізичних навантажень;
 • Не перегріватися, не відвідувати сауну й солярій;
 • Використовувати креми, які призначив лікар, щоб пришвидшити регенерацію.

Зазвичай, реабілітаційний період не триває більше ніж місяць. Упродовж цього часу необхідно носити спеціальну компресійну білизну й приходити на регулярні огляди, щоб лікар спостерігав за тим, як відбувається приживлення пересаджених тканин.

Результат операції з ліпофілінгу грудей

Результат збільшення грудей за допомогою власного жиру можна помітити відразу. Методика дозволяє змоделювати втрачений об’єм, повернути гарну форму грудей, зберігши їх природну м’якість.

Ціна на ліпофілінга грудей

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 3000 €

Твій перший крок до досконалості!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.