Пластика сосків та ареоли

Естетична операція з корекції форми сосків та ареоли дозволить усунути асиметрію, гіпертрофію та інші вади, надаючи їм гармонійного вигляду.

Отримати консультацію Більше про хірурга

Пластика сосків проводиться як окремо, так і в комплексі з підтяжкою чи корекцією ареол (пігментована область навколо сосків).

Корекція сосково-ареолярного комплексу проводиться в таких випадках:

 • Для усунення асиметрії;
 • Якщо сосок видовжений, витягнутий, розширений;
 • За набуття деформації;
 • Часткова або повна відсутність соска;
 • Коли довкола сосків велика площа ареоли;
 • Порушення пігментації ареолярної ділянки.
 • Пластика соска проводиться і чоловікам, які мають вроджені дефекти.

Види операцій з корекції соска й ареоли

Корекція форми пігментованої області (ареоли) проводиться шляхом видалення пігментованої зони без зачіпання молочних проток. За такого методу можливість грудного вигодовування зберігається.

Зменшення сосків й ареол відбувається шляхом видалення надлишкової тканини, після чого накладають шви.

Корекція надмірно розвиненого соска здійснюється із застосуванням методу клиноподібного висічення. За такого методу видаляється зайва тканина, відрізається кінчик або середня частина.

Реконструкція соска або пігментованої області починається з підбору донорської зони, яка має таку ж пігментацію, як і сосково-ареолярний комплекс. Тканину також можуть узяти зі здорової молочної залози. Відновлення зменшує психологічний дискомфорт після проведеної мастектомії.

Корекція плоских і втягнутих сосків передбачає звільнення проток молочної залози, що впливають на деформацію соска. Утягненість зумовлена наявністю коротких тяжів у молочних протоках, усунути які можна, застосувавши мікрохірургію.

Корекцію соска у чоловіків роблять зазвичай через збільшення грудей (великий об’єм жирової тканини, гіпертрофії залоз). Для усунення дефекту проводять ліпосакцію, підтяжку, завдяки чому зменшується діаметр пігменту. Тактика хірурга за корекції сосків буде залежати від виду втручання. В окремих випадках робляться кілька надрізів, ушивається сосок, у наступних може знадобитися більш радикальна процедура. Рубець після операції майже не помітний.

Як проводиться операція

Тривалість залежить від проблеми, з якою звернувся пацієнт, але, як правило, не перевищує години. Процедура виконується під місцевою чи загальною анестезією. Пластика може бути виконана амбулаторно (після операції можна відразу йти додому)або в умовах стаціонару (1 день перебування в клініці).На 5-7 день знімають шви.

Відновлення після операції проходить легко й швидко. Больові відчуття мінімальні, загалом виникає легке печіння, тому немає потреби в прийманні анальгетиків. Лікар призначає регулярні огляди та дає рекомендації. Деякий час необхідно носити компресійну білизну й спати на боці чи спині до повного загоєння. Не рекомендується приймати гарячу ванну, відвідувати басейн, солярій упродовж 1-2 місяців. Виключити фізичні навантаження.

Результати пластики сосків і ареоли

Після пластики сосків і ареоли розміри стають пропорційними, надаючи грудям естетичний і природний вигляд. Остаточний результат можна оцінити через 1-2 місяці, після того як спаде набряк і пройдуть почервоніння.

Ціна пластики сосків та ареоли

Ціни послуг вказані в Євро €, але на дату оплати приймається в українських гривнях згідно з курсом валюти.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 1000 €

Твій перший крок до досконалості!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.