Твій перший крок до досконалості!
Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.
Відновлення молочної залози після часткового або повного видалення (мастектомії) дозволяє повернутися до повноцінного життя!
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГАРеконструкція грудей – це один з важливих напрямків пластичної хірургії, який дає можливість жінкам, які перенесли онкологічну операцію на грудях, відновити форму грудних залоз. Дана операція допомагає жінці позбутися від психологічного дискомфорту, відчути себе привабливою і повноцінно повернутися до життя після перенесеної хвороби. Пластичний хірург Олександр Бебих виконує операцію відновлення грудей після мастектомії будь-якої складності з використанням тільки сучасного обладнання.
У деяких випадках реконструкцію проводять відразу ж після мастектомії. Все залежить від складності випадку, зокрема, коли після видалення грудних залоз передбачаються сеанси променевої терапії, тоді операція з відновлення грудей планується після закінчення лікування. За цей час тканини максимально заживуть, відновиться трофіка, поліпшується лимфоток.
Перед мастектомією пацієнтка повинна проконсультуватися з лікарем і дізнатися про можливості відновлення грудей, які можуть бути застосовані в її випадку. Лікар розповість про всі ризики, плюси і мінуси кожного методу, про різновиди імплантатів і їх особливості.
Відновлення грудей після мастектомії має ряд переваг:
Крім цього, відновлення грудей дозволяє позбутися психологічного дискомфорту й впоратися з депресією, що виникла через вилучення молочних залоз. Після мастектомії в багатьох жінок виникають комплекси, що негативно впливають на самооцінку й прийняття себе. Психологічний стан пацієнтки після того, як їй видалять груди, погано позначається на її життю, роботі й сім’ї. Відбувається порушення пропорцій тіла, які раніше асоціювалися з жіночністю, що призводить до виникнення глибинних переживань, тривоги, страху.
Важливо! Коли жінка знає, що груди будуть відновлені, її подальше лікування проходить легше, і вона відчуває себе більш комфортно.
Доведено, що відновлення грудей не збільшує ризик рецидиву й не змінює прогнозу!
Під керівництвом пластичного хірурга Олександра Бебіха виконуються найскладніші реконструктивні втручання. Вибір способу проведення операції по відновленню грудних залоз залежить від типу проведеної мастектомії, фізіологічних особливостей тіла пацієнтки і подальшого плану лікування. Реконструкцію молочних залоз проводять за допомогою таких методів:
Клаптикова реконструкція грудей
У цьому випадку використовується тканина пацієнта. Метод досить травматичний і має тривалу реабілітацію. Лікар бере складні комплекси тканин із інших частин тіла (живіт, спина, сідниці, внутрішня поверхня стегон) і переміщує їх на місце видалених грудей на живильній м’язовій ніжці або у вільному варіанті, коли вживлюють клапоть, судини пришивають до судин в області грудей із застосуванням мікроскопа (мікрохірургічна операція).
Важливо! Метод застосовують тоді, коли молочна залоза видаляється разом з грудним м’язом, або коли виникає велике ущільнення шкіри після променевої терапії.
Реконструкція молочних залоз еспандером й імплантатом.
Еспандер – тимчасовий пристрій, який поміщають на грудну клітку під грудний м’яз. Пристрій використовують для розширення створеного м’якотканинної кишені, щоб у надалі помістити туди імплантат. Еспандери бувають різних форм і розмірів. Зазвичай, еспандери мають спеціальні отвори для наповнення (порт). Наповнюється пристрій протягом хвилини, і та рідина, яка міститься, обмежується ступенем розтяжності шкіри пацієнта. Стандартний обсяг для кожного етапу наповнення експандера 50 мл фізіологічного розчину (еквівалент 10 чайних ложок). Після завершення наповнення пристрою, пацієнта готують до другого етапу реконструкції – заміни еспандера на імплантат.
Комбіновані операції (торако-дорзальний клаптик і встановлення імплантату).
У цьому випадку використовуються тканини пацієнтки (з нижньої частини живота) й імплантат, за допомогою якого можна скорегувати необхідний обсяг. Імплантати встановлюються під м’язово-шкірний клапоть. Така операція дозволяє провести відновлення в один етап. За цієї методики до складу клаптя входять шкіра, підшкірно-жирова клітковина і кровоносні судини, а саме – глибока нижня епігастральна артерія й вени. М’язів у клапті немає.
Відтворення форми та об’єму грудей за допомогою ліпофілінгу (наповненням жировими клітинами) – форма грудей створюється за допомогою власного жиру пацієнтки, який пересаджують з донорських зон (стегна, спина, живіт).
Перший етап — Відновлення форми та об’єму грудей. Відновлений бюст має помірний розмір і, зазвичай, є «високим», що передбачає операцію здорових грудей для створення симетрії. Тоді хірург збільшує або зменшує здорову молочну залозу і так коригує птоз. Операція на обох грудях проводиться одночасно.
Другий етап — Оцінка можливого результату. Після операції може спостерігатися різна реакція тканин. Зазвичай таке відбувається після променевої терапії. Результат буде помітний через 2 місяці після відновлення.
Останнім етапом є реконструкція соска й ареоли. Якщо спостерігається асиметрія грудей, рекомендовано цю процедуру. Відновлення може провести хірург, використовуючи частину соска здорових грудей, протез або здійснивши мікропігментацію (забарвлення шкіри).
Важливо! Відновлений сосок буде позбавлений чутливості і не матиме нервових закінчень.
Після операції пацієнтка залишається в клініці під наглядом близько 7 днів (залежно від типу перенесеної операції). Після виписки, жінка повинна дотримуватися всіх рекомендацій з догляду за грудьми й дренажними трубками, щоб не допустити інфікування й ускладнень, а також регулярно приходити на огляди. Дренаж встановлюють під час операції й видаляють залежно від того, як швидко відновлюється пацієнтка.
Щоб скоротити больові відчуття, перший час потрібно буде приймати знеболювальні препарати. Для зниження набряків пацієнтка повинна носити компресійну білизну. Шрами затягнуться через 6-8 тижнів і згодом стануть практично непомітними. Після 2 місяців жінка може повертатися до колишнього життя. На час відновлення заборонений підйом вантажів, фізичне навантаження, відвідування сауни та солярію.
Цена: от 4000 €
Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.