Збільшення грудей

Це популярна процедура, яка мати попит у багатьох жінок, адже вона дозволяє не тільки збільшити груди, а й надати їм привабливої форми!

отримати консультацію Більше про хірурга

Головна мета операції по збільшенню грудей – покращити зовнішній вигляд молочних залоз і надати їм ідеальної форми.

Збільшення грудей або мамопластика – це пластична операція, метою якої є зміна форми і розміру грудей за допомогою імплантатів. Операція проводиться з використанням імплантатів нового покоління, які забезпечують безпечну корекцію з довічною гарантією. Процедура можлива за умови закінчення періоду статевого дозрівання, адже саме в цей час груди набувають кінцевої форми.

Збільшення грудей за допомогою імплантів актуально для тих, хто хоче зробити груди більше, скорегувати розмір, повернути пружність, підняти або змінити форму ареоли і соска.

Показання до операції збільшення грудей

Операція по збільшенню молочних залоз показана в наступних випадках:

✓ мікромастія (недостатньо розвинуті молочні залози);

✓ птоз (розмір збережено, але помітно знижені груди);

✓ постлактаційна інволюція (молочні залози значно зменшені після природного годування дитини);

✓ асиметрії чи диспропорції (непропорційний розвиток молочних залоз);

✓ невдоволення розміром або формою.

Підготовка до проведення мамопластики

Перший крок до нових грудей починається з консультації, в ході якої лікар Бебих обговорить всі побажання пацієнтки, збере повний анамнез і з’ясує наявність протипоказань. Збільшення грудей це досить серйозна операція, яка вимагає професійної підготовки до її виконання: огляд будови грудей, якість і стан шкіри, виявлення ступеня птозу, підбір імплантатів і визначення доступу до їх установлення. Ціна операції по збільшенню грудей фіксована і включає: консультацію, імплантати (Motiva, Polytech, Eurosilicone, Mentor), саму операцію, наркоз, компресійну білизну і перебування в клініці в комплексі з реабілітаційними процедурами.

Вибір грудних імплантатів

Вибір імплантатів здійснюється спільно пацієнткою з хірургом на консультації з урахуванням всіх побажань і будови грудей. Для збільшення грудних залоз використовують різні імплантати, яких класифікують за такими критеріями:

  1. За наповнювачем (силіконовий гель, фізіологічний розчин). Силіконовий гель може «запам’ятати форму» і з часом не деформується. За розриву оболонки наповнювач не витікає. Фізіологічний розчин не настільки довготривалий, і можливо, знадобиться повторна процедура.

  2. Формою. Збільшення грудей можливе із застосуванням імплантатів кількох форм:

 • Анатомічна (каплеподібна). Ця форма імплантатів має природний вигляд і розміщується в нижній третині молочних залоз.
 • Кругла. Найбільша точка проєкції розташовується в центрі. За їхньої допомоги можна отримати більш заповнений верхній полюс грудей.

  3. Покриттям. Імплантати можуть мати гладку або текстуровану поверхню. Другий різновид рідше провокує появу фіброзної капсули, через яку відбувається ущільнення грудей.

Вибір виду доступу і розміщення імплантів

Під керівництвом пластичного хірурга Бебіха підбирається оптимальний варіант установки імплантатів виходячи з бажаного результату і анатомічної особливості пацієнтки.

➔ Розміщення імпланта у вільній пухкій тканині (ретромамарний простір під молочною залозою). Такий спосіб не порушує цілісність грудного м’яза, що особливо актуально для тих, хто займається спортом.

➔ Установлення ендопротеза під грудний м’яз. Цей варіант збільшення актуальний для тих жінок, які мають невелику товщину підшкірної жирової тканини й худорляву тілобудову.

➔ Комбіноване під залозу й під м’яз (подвійне покриття).

Особисті вподобання пацієнтки щодо розташування шва, – й визначають спосіб проведення операції по збільшенню грудей в Києві. Саме тому хірургічний доступ при збільшенні грудей пластикою може здійснюватися такими способами:

➤  Аксилярний. Розріз роблять в підпахвовій впадині, і тоді рубець в області грудей не з’являється;

➤  Периареолярний. Розрізають по нижньому контуру ареоли. Після операції сліди не помітні, але є ризик, що може порушитися цілісність залози. Це може викликати проблеми з годуванням, тому саме такий метод застосовують для тих, хто вже народжував;

➤  Розріз в інфрамамарній борозді під грудьми. Цей спосіб дозволяє отримати найбільш передбачений результат;

➤  Розріз на животі. У цьому випадку збільшення грудей проходить разом із підтяжкою живота (абдомінопластика).

Операція зі збільшення грудей проводять під загальним наркозом тривалістю від 1,5 до 3-х годин в залежності від складності роботи.

Період реабілітації після операції зі збільшення грудей

Зазвичай, реабілітація триває від півтора до двох місяців. У перші дні можливе відчуття болю, дискомфорту і втрати чутливості – це є природними наслідками після маніпуляції. Зі збігом цього строку зникає дискомфорт, сходять набряки й оновлюється організм. У стаціонарі необхідно перебувати перші три дні після операції. Шви знімаються через два тижні. Пацієнтка протягом 4-6 тижнів повинна носити компресійну білизну, спати на спині, уникати фізичних навантажень і різких рухів, особливо в найближчий післяопераційний період. Після виписки регулярно приходити на огляди і приймати призначені медикаменти.

Увага! Результат й період відновлення в кожного пацієнта індивідуальні!

Гарантії

Кращим підтвердженням успішно здійснених операцій є фото робіт хірурга  Dr.Bebykh та відгуки щасливих пацієнток. Також виробники імплантатів надають гарантії на продукцію, тому результат довговічний. За дотримання всіх рекомендацій та правильного догляду можна пишатися гарними грудьми впродовж багатьох років. Лікар Бебих застосовує індивідуальний підхід до кожної пацієнтки,  а всі операції здійснюються за допомогою сучасного обладнання.

! Збільшення грудей поєднують і з іншими операціями такими як: підтяжка грудей і корекцією сосків.

Протипоказання

Протипоказання до операції : вагітність і період годування, гормональний збій, цукровий діабет, ВІЛ, гепатит, погане згортання крові, інфекційні захворювання,  проблеми з нирками та печінкою, індивідуальне несприйняття анестезіїї, неврози, неповноліття.

Ціни на збільшення грудей

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

 • консультація анестезіолога;
 • імпланти будь-якої форми, об’єму, виробника:
 • Motiva, Polytech, Eurosilicone, Mentor;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 6000 €

Останні роботи

Твій перший крок до досконалості!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.