Контурна пластика

Хочете скоригувати форму обличчя й усунути зморшки, не вдаючись до пластичної операції? Контурна пластика овалу обличчя - краще розв'язання вашої проблеми!

Отримати консультацію Більше про хірурга

Відчуй різницю до і після: стань більш впевненою у собі людиною, зроби крок у нове щасливіше життя.

Попри назву, метод не належить до інвазивних утручань і не вимагає особливої ​​підготовки й тривалого відновлення. Зміст його полягає в підшкірному введенні спеціальних препаратів, які заповнюють шкірні дефекти, роблячи їх непомітними. Контурна пластика обличчя філерами діє на клітинному рівні й підходить для різних за ступенем вираженості й локалізації вікових змін. Увідним компонентом є гіалуронова кислота, яка притягує вологу й сприяє додатковому зволоженню проблемної ділянки.

Наскільки це ефективно  ?

Процедура контурної пластики є найбільш ефективним і безпечним методом корекції контурів і ліквідації видимих ​​ознак старіння. Багато часу на отримання бажаного результату при цьому не потрібно, адже його спостерігати  можна вже після першого відвідування. Але варто наголосити, що яскраво вираженого і стійкого ефекту необхідно чекати після проходження 3-4 сеансів. У цілому ж для підтримки отриманого результату досить одного курсу на рік.

 Ви можете зробити контурну пластику обличчя, якщо хочете:

швидко й безболісно усунути зморшки;

отримати тривалий ефект із можливістю поєднувати ін’єкції з іншими омолоджувальними методами;

змінити форму підборіддя й вилиць без застосування хірургії;

збільшити губи;

зменшити міжбрівні складки;

відновити овал обличчя й розгладити глибокі носогубні зморшки.

Контур обличчя з філерами миттєво змінюється й стає більш підтягнутим і рівним, що дозволить вам завжди мати свіжий і молодий вигляд.

Показання до проведення контурної пластики

Корекція овалу обличчя філерами застосовується за наявності:

 • гравітаційного птозу;
 • міжбрівних складок;
 • деформацій овалу обличчя;
 • рубців і шрамів;
 • мімічних зморшок;
 • горбинки на носі;
 • ліподистрофій;
 • акне й постакне;
 • в’ялості шкіри;
 • помітних носогубних зморшок;
 • асиметрії обличчя.

Для досягнення найкращого ефекту процедура контурної пластики може комбінуватися з іншими антивіковими методами, наприклад, уведенням ботоксу, використанням RF-ліфтингу або лазерного омолодження.

Області застосування ін’єкційної контурної пластики

Основних різновидів контурної пластики всього три. Розрізняють контурну пластику верхньої, середньої й нижньої третини обличчя.

Пластика верхньої третини обличчя передбачає:

➤  корекцію запалої скроні;

➤  корекцію носослізної борозни;

➤  обробку вилиць;

➤  безопераційну ринопластику;

➤  зменшення зморшок у міжбрівних областях;

➤  видалення зморшок на лобі.

Здійснюється корекція форми з заповненням порожніх ділянок під шкірою.

Пластика середньої третини обличчя спрямована на корекцію виражених носогубних складок, а також надання об’єму губам.

Що ж стосується нижньої третини обличчя, то тут проводиться корекція щелепи й підборіддя. Заповнення порожніх просторів під шкірою та робота над скронями й вилицями дозволить швидко усунути в’ялість шкіри, що є основною ознакою старіння.

Хід процедури

Перед виконанням процедури проводиться попередня консультація з фахівцем, у ході якої підбирається необхідне дозування.

Філери для контурної пластики вводяться під шкіру за допомогою канюлі або шприца. Проникаючи в м’які тканини, молекули гіалуронової кислоти активно вбирають вологу, збільшуючись у розмірах і заповнюючи зморшки.

Маніпуляція в середньому займає не більше 40-ка хвилин. Результат при цьому бачимо відразу, але повністю оцінити його можна через тиждень – після зникнення невеликих набряків і завершення адаптації тканин до введеного матеріалу.

У перші дні після проведення не рекомендується їсти гостре, вживати дуже гарячі й холодні напої, алкоголь. Перші 2 тижні не варто відвідувати баню, сауну, купатися й засмагати, приймати гарячу ванну й займатися спортом.

Залежно від обраного препарату, ефект триває від 6 міс. до року. Якщо Ви бажаєте отримати дійсно хороший результат, важливо серйозно підійти до вибору клініки. Досвідчені косметологи й дерматологи клініки лікарки Дудікової виконають процедуру швидко й безболісно із застосуванням тільки сертифікованих якісних препаратів.

Які препарати використовуються для проведення пластики обличчя

Контурна пластика в Києві здійснюється філерами на основі гіалуронової кислоти, що мають різну щільність і різні допоміжні компоненти у своєму складі.

Найпопулярнішими препаратами з цієї серії є:

✔ Restylane – має середню щільність і застосовується для усунення невеликих заломів на лобі, кісетних зморшок і для збільшення губ. Результат триває до року.

✔ Juvederm – засіб із високою щільністю й максимальним вмістом гіалурона. Застосовується для корекції овалу обличчя, видалення зморшок на лобі й в носогубній області. Ефект – від 6 до 12 міс.

Препарати підбираються індивідуально, залежно від бажаного ефекту й вихідної проблеми.

Підготовка до процедури й протипоказання

Підготовка до маніпуляції вимагає відмови за 2 тижні до проведення від  косметичних процедур, що травмують, і за 3 дні – від приймання препаратів, що розріджують кров. Напередодні краще відмовитися від уживання алкоголю.

Протипоказаннями до виконання контурної пластики можуть стати алергія на компоненти препаратів, епілепсія, проблеми зі згортанням крові, онкологія, вагітність, гострі запальні процеси.

Вартість контурної пластики в Києві

На ціну контурної пластики впливає обраний препарат і зона обробки. Із вартістю процедури Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Ціна контурної пластики обличчя

Точна вартість визначається після консультації.

Ціни на контурну пластику по зонам вказані на сторінці «Ціни»

Цена:

Твій перший крок до досконалості

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.