Блефаропластика

Хірургічна пластика здатна повернути молодість обличчю в будь-якому віці. Для успішної корекції дефектів в області очей хірург Олександр Бебих проводить хірургічну пластику повік.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Недосипання, стрес, погане харчування, утома й нестача вітамінів у першу чергу відбиваються на стані шкіри навколо очей. Унаслідок з’являються темні кола під очима, мішки, зморшки та інші дефекти, що погіршують зовнішній вигляд.  Периорбітальна область старіє однією з перших, оскільки шкіра повік і навколо очей дуже тонка. Тому з віком на цих ділянках виявляються видимі ознаки старіння й провисання шкіри. Такі візуальні вади здатні змінити риси обличчя й зробити їх менш виразними і привабливими.

Блефаропластика — естетична операція, спрямована на усунення вікових змін і підтяжку повік. Операція дозволяє прибрати «мішки» під очима, виражені зморшки й складки шкіри на верхніх повіках (ефект «нависає» повік).

Блефаропластика проводиться не тільки для омолодження, але й для усунення широкого спектра естетичних вад. Вікових обмежень до втручання немає. Ефект після корекції тривалий і може зберігатися 7-10 років.

Показання до хірургічної блефаропластики повік

Пластична операція повік показана в наступних випадках:

 • зниження тонусу очних складок;
 • поява зморшок навколо очей;
 • віковий птоз повік (або вроджена особливість);
 • виражені «мішки» під очима;
 • асиметрична форма очей;
 • опущені куточки очей.

Пацієнт також може провести пластику для зміни форми очей, щоб надати їм виразності.

Переваги операційної блефаропластики

Операція повік має такі переваги:

✓ Відновлення проходить швидко, а обмеження мінімальні;

✓ Омолодження виглядає максимально природно;

✓ Можна видалити жирові грижі;

✓ Тривалий результат;

✓ Відсутність грубих рубців.

Види пластики повік

Блефаропластика верхньої повіки

Щоб скорегувати перші ознаки старіння й повернути погляду відкритість, проводять операцію верхніх повік. Вона дозволяє позбутися важкої навислої повіки й прибрати надлишки шкіри, за яких повіки нависають на очі. Також зробити блефаропластику в Києві можливо за опущення куточків, глибоких зморшках і надлишку жирової тканини.
Видалення навислої повіки проводиться під загальною анестезією. У процесі втручання хірург прибирає надлишки шкіри, підтягуючи м’які тканини.

Пластика нижньої повіки

Блефаропластика нижньої повіки може бути застосована для видалення мішків і набряків під очима, що виникають через патологічні процеси в організмі за певних захворювань. Хірург робить розріз у вигляді веретеноподібної ділянки шкіри по природній шкірній складці й дуже акуратно видаляє надлишки шкіри й жиру. Для видалення мішків під очима проводиться малоінвазивна процедура без зовнішніх розрізів. Після загоєння не залишається видимих ​​шрамів, а відновлювальний період мінімальний.

Комбінована, або кругова, підтяжка

Кругова пластика повік поєднує пластику верхніх і нижніх повік, що дозволяє за одну процедуру вирішити кілька проблем. Це більш радикальний метод, який застосовується при сильно виражених вікових дефектах. Утручання можна поєднувати з підтяжкою обличчя. Після корекції периорбітальна зона відновлюється, забирається птоз і вікові зміни. Кругова підтяжка повік омолоджує й робить погляд виразнішим.

Транскон’юнктивальна блефаропластика

Транскон’юнктивальна блефаропластика проводиться в тому випадку, якщо в нижній області очей немає надлишку шкіри, але потрібне видалення жирової грижі. Маніпуляцію лікар проводить через кон’юнктиву за допомогою невеликого проколу. Методика малотравматична.

Реконструктивна блефаропластика

Реконструктивна блефаропластика призначається за вроджених або придбаних дефектах повік. Процедура дозволяє змінити їхню форму й усунути вади навколо очей.

Як проводиться блефаропластика

Перед підтяжкою повік потрібно здати деякі аналізи й пройти призначені обстеження, щоб мінімізувати ймовірність ускладнень. За допомогою спеціального маркера лікар робить всі необхідні розмітки й знезаражує зону.

Процедура триває не більше 2-х годин, точний час залежить від обраного виду блефаропластики. Проводиться під місцевим або загальним наркозом. Хірург робить розрізи в природних складках шкіри верхньої повіки й під лінією росту вій (якщо втручання проводиться на нижніх повіках). Так лікар отримує доступ до жирової клітковини й проводить всі необхідні маніпуляції. По завершенню накладаються шви й спеціальна пов’язка, яку знімають через 30 хвилин. Після може спостерігатися невелика набряклість, синці.

Важливо! Ступінь їх вираженості і загоєння залежить від індивідуальних особливостей організму.

Реабілітація після пластики повік

Відновлення не довготривале, а реабілітація проходить протягом місяця. Перші результати блефаропластики можна оцінити через кілька тижнів, після того як зійдуть набряки й синці. Після втручання пацієнту потрібно добу перебувати в стаціонарі під наглядом. Шви знімають на 3-й день. Перший час потрібно носити спеціальну пов’язку. На роботу можна буде повернутися через кілька днів. Під час відновлення потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

➤ потрібно захищати очі від сонячних променів і в перші дні носити темні окуляри для захисту прооперованої зони;

➤ на місяць відмовитися від тренувань і важких фізичних навантажень;

➤ шкіру не можна розпарювати, масажувати;

➤ не допускати підвищення тиску;

➤ у перші дні не напружувати очі й виключити роботу за комп’ютером, читання;

➤ не відвідувати басейни, лазні, сауни;

➤ регулярно ходити на огляди;

➤ після пластики можуть бути невеликі больові відчуття, які куперуються медикаментами.

Протипоказання

Операція з підняття повік протипоказана в наступних випадках: цукровий діабет, анемія, погане згортання крові, високий внутрішньочерепний тиск, онкологія, інфекції, блефарит, кератит (запалення рогівки), захворювання щитоподібної залози, менструація.

Ціни на блефаропластику

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

 • операція;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, душ).

Цена: 1500 €

 • операція;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, душ).

Цена: 2500 €

 • операція;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, душ).

Цена: 1500 €

 • операція;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, душ).

Цена: 2500 €

Последние работы

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Для запису на консультацію до хірурга, будь ласка, заповніть форму нижче.