Ліпосакція підборіддя

Основне завдання операції - прибрати друге підборіддя і отримати бажану естетику контурів обличчя.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Багато людей помилково вважають, що друге підборіддя може виникнути тільки за надмірної ваги, проте ця проблема нерідко трапляється і через ослаблення волокон сполучної тканини, що пов’язано з віковими змінами. Через нездатність волокон підтримувати підшкірну жирову клітковину, в області підборіддя відбувається провисання жиру і деформація овалу обличчя.

Видалення другого підборіддя проводиться тоді, коли інші методи є неефективними в боротьбі з цим естетичним дефектом, а проблема має виражений характер і є суттєвою. При цьому ліпосакція другого підборіддя дозволяє змінити форму й усунути деформацію підборіддя без серйозних хірургічних втручань і тривалого відновлення.

Основні показання до операції

  • втрата шкірою еластичності;
  • друге підборіддя;
  • незадоволення зовнішнім виглядом підборіддя;
  • наявність брилів.

Підготовка до проведення ліпосакції підборіддя

Перш за все, перед виконанням ліпосакції шиї й підборіддя, із пацієнтом проводиться попередня консультація для з’ясування й виявлення в нього алергічних реакцій, виключення протипоказань, а також для обговорення методу проведення операції та її обсягу.

Перед видаленням жиру з підборіддя варто виключити куріння, уживання алкогольних напоїв, тривале перебування на сонці, відвідування лазні, сауни, заняття спортом, приймання ліків без відома лікаря. Дотримання зазначених заходів дозволить істотно полегшити реабілітаційний період.

 Хід операції на підборідді

Ліпосакція підборіддя (Київ) здійснюється в кілька етапів:

 1. Знеболювання. Як правило, операція проводиться із застосуванням місцевої анестезії.

2. Виконання проколу. Робиться по складці в нижній частині підборіддя, а його довжина становить не більше 2-4 мм, тому він майже непомітний.

3. Викачування жирових відкладень за допомогою вакуумного екстрактора.

4. Накладення швів.

Загалом процедура займає не більше ніж годину і не вимагає особливих обмежувальних заходів після проведення і тривалого відновлення.

Види ліпосакції подвійного підборіддя

➤ Тумесцнетна ліпосакція

Вважається найменш травматичним, але вельми ефективним способом удосконалення форм області шиї, щік і підборіддя, а також видалення брилів. Процедура виконується через мікропрокол із застосуванням атравматичної канюлі. Канюля вводиться в зону, що необхідно скорегувати, із фізіологічним розчином, який рівномірно розподіляється в тканинах, провокуючи різке звуження кровоносних судин і набухання адипоцитів, унаслідок чого відсмоктування жиру здійснюється набагато легше.

➤ Радіочастотна ліпосакція

Метод полягає у використанні радіочастотного випромінювання, під дією якого розбиваються жирові відкладення і виводяться через зонд. У ході операції застосовуються два електроди, один з яких уводиться в жирову тканину, а другий залишається на поверхні шкірного покриву. Операція малотравматична, тому відновний період триває не більше 2-3-х днів. Метод дозволяє домогтися витонченості овалу і пружності шкіри.

➤ Вібраційна ліпосакція PAL 

Здійснюється за використання апарату PAL, який дозволяє видаляти як значні, так і невеликі обсяги жиру. Процедура здійснюється із застосуванням канюль, що виконують зворотно-поступальні рухи, завдяки чому з легкістю проходять крізь тканини, мінімально травмуючи їх і скорочуючи період відновлення. Ефективно видаляє жир із підборіддя, а також може використовуватися для різних частин тіла.

Відновлення після операції

Як вже повідомлено вище, утручання не вимагає тривалої реабілітації. Після процедури клініку можна залишити через одну-дві години. Можна дотримуватися звичного способу життя, який не вимагає особлибвих змін, але у зв’язку з виникненням тимчасового запалення шкіри необхідно уникати сонячних променів і не відвідувати сауну, солярій і подібні місця впродовж кількох днів.

Також не потрібно робити пілінги, використовувати скраби, не рекомендується користуватися мочалкою, щоб зайвий раз не травмувати шкірний покрив, що загоюється.

Переваги ліпосакції підборіддя

Ліпосакція підборіддя, ціна якої порівняно невисока, має ряд беззаперечних переваг:

можливість досягнення ідеального овалу обличчя з чітким контуром;

мала травматичність завдяки мікропроколу;

 ✓ швидкий реабілітаційний термін (не більше двох тижнів);

виключення ймовірності інфікування тканин;

відсутність рубців, гематом, ушкоджень нервових тканин;

довготривалий ефект.

Де зробити ліпосакцію підборіддя в Україні?

Як позбутися другого підборіддя ви вже знаєте, але ось до кого звернутися? Звичайно, тільки до найкращого фахівця в галузі пластичної хірургії – Олександра Бебиха. Його уважність, майстерність та індивідуальний підхід допоможуть Вам нарешті отримати овал мрії та забути про дефекти підборіддя. Для проведення маніпуляції використовується тільки найсучасніше обладнання та високоякісні інструменти, що забезпечують безпеку та малоінвазивність.

Ціна ліпосакції підборіддя

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ КОНВЕРТУЮТЬСЯ В УКРАЇНСЬКІ ГРИВНІ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

  • операція;
  • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
  • огляди після операції;
  • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, душ).

Цена: 1500 €

Отримайте той результат, про який Ви мрієте!

Для запису на консультацію до хірурга, будь ласка, заповніть форму нижче.