Пластика вилиць (Малярпластика)

Комплекс сучасних методів, завдяки яким можна створити чіткі контури й підкреслити красу індивідуальних особливостей обличчя.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Виразні й витончені вилиці завжди були ознакою аристократизму й краси!

З віком контури обличчя стають нечіткими, шкіра втрачає пружність, м’язовий тонус слабшає, а об’єм виличної кістки зменшується. Це все призводить до появи небажаних глибоких зморшків й інших ознак раннього старіння, особливо виражених у нижній частині обличчя. Саме вилична ділянка відповідає за сприйняття обличчя іншими людьми. Звичайно, за допомогою макіяжу можна скорегувати потрібну ділянку, але додати об’єму важче, адже косметика не вирішить цієї проблеми.

З часом ми неминуче втрачаємо свою красу, а повернути бажану форму вилиць, чіткий контур і позбавитися запалих щік дозволить хірургічна операція – малярпластика (пластика вилиць).

Процедура користується популярністю в жінок 35-60 років, охочих змінити форму обличчя, отримати потрібний об’єм й попередити вікові зміни. Ціна операції на вилицях залежить від методу, обраного для корекції. Процедура дозволяє вирівняти глибокі зморшки, покращити контури, підняти кутики губ, удосконалити овал обличчя.

Показання до аугментації вилиць

Корекція вилиць показана в наступних випадках:

  • вікові зміни – запалі та відвислі щоки;
  • лицева асиметрія вилиць;
  • птоз (опущення контурів вниз, ефект «набряклого» обличчя);
  • виражений дефіцит виличної кістки;
  • важкість нижньої частини обличчя;
  • опущення овалу обличчя.

Методи корекції вилиць

Виконання малярпластики в Києві наступними методами:

Ендопротезування вилиць – це пластика вилиць імплантатами. Проводиться за вираженої скелетизації обличчя, запалості щік і дефіциті об’єму. Для процедури використовують силіконові імплантати. Ендопротези не деформуються з часом, забезпечують довготривалий результат і не провокують формування рубців. Уставки добирають індивідуально для кожного пацієнта, ураховуючи його побажання на риси обличчя. Попередньо створюється стереографічна модель черепа, за якою підбирають імплантат. Збільшення вилиць імплантатами проводиться за допомогою одного розрізу в ротовій порожнині або біля вуха. Так сліди пластики будуть малопомітними й мінімальними. Фіксацію імплантатів проводять у виличній ділянці.

Ліпофілінг вилиць (Ліпоскульптурування) змінює контури обличчя шляхом заповнення проблемних зон жиром пацієнта. Маніпуляція полягає в тому, що з різних ділянок (стегна, живіт, сідниці) вилучається підшкірний жир за допомогою спеціального шприца (канюли). Отриману субстанцію обробляють, очищують і поступово вводять у призначену ділянку вилиць. Ліпофілінг вилиць і щік у Києві дозволяє позбутися запалих щік і збільшити об’єм вилиць.

Ліпосакція вилиць – видалення зайвої жирової тканини – зробить контури більш виразними, чіткими. Операція зі зменшення щік проводиться за допомогою спеціального інструмента, який висмоктує жирові накопичення, унаслідок чого отримуємо вирівняну шкіру й омолоджене обличчя.

Особливості проведення корекції вилиць

Перед операцією на вилицях необхідно відвідати стоматолога, пройти обстеження та здати деякі аналізи. За проведення ендопротезування та ліпофілінгу вилиць роблять загальний наркоз і всі необхідні розмітки. Імплантати вставляють через невеликі розрізи, після чого накладають саморозсмоктуванні шви. Триває маніпуляція від 1,5 години, залежно від складності й індивідуальних особливостей пацієнта. Після операції пацієнту необхідно самостійно обробляти шви антисептичним засобом і слідкувати за чистотою ротової порожнини.

Ліпосакція і  ліпофілінг малотравматичні способи корекції. Їх виконують упродовж 40-60 хвилин за допомогою проколів, які не залишають шрамів чи рубців.

Реабілітація і протипоказання

У перші дні після пластичної операції у вилицях можуть виникати невеликі больові відчуття. Пацієнтам, які вставили імплантати необхідно кілька днів перебувати в стаціонарі й упродовж тижня вживати тільки рідку їжу. Для попередження появи гематом і деформації шкіри необхідно носити компресійну маску близько 7-10 днів.

У період відновлення не рекомендується:

  • активно займатися спортом;
  • уживати алкоголь та курити;
  • спати на животі;
  • розпарювати шкіру (відвідувати баню, сауну, солярій);
  • наносити косметичні засоби на обличчя;
  • торкатися прооперованої ділянки ;
  • робити масаж обличчя.

Важливо! Медикаменти можна приймати лише після узгодження з лікарем. Тривалість реабілітації залежить від вибраного методу корекції.

Кінцевий результат після аугментації вилиць можна оцінити через 4-6 місяців. Набряки й синці проходять упродовж тижня.

Пластика протипоказана в наступних випадках: вагітність і період лактації, погане згортання крові, кістоутворення на яснах, псоріаз, цукровий діабет, грибкові та інфекційні захворювання, порушення обміну речовин в організмі, захворювання серцево-судинної системи, онкологія, важка форма хронічних захворювань.

Ціни на малярпластику

Ціни послуг вказані в Євро €, але на дату оплати приймається в українських гривнях згідно з курсом валюти.

  • операція;
  • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
  • огляди після операції;
  • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, душ).

Цена:

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.