Отопластика (Пластика вух)

Сучасна медицина й постійне удосконалення передових технологій дозволяє вирішувати безліч проблем, які раніше здавалися досить складними. Однією з таких є отопластика вух.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

У більшості випадків пластичну операцію на вухах проводять за неправильної будови вушних раковин, що  викликає капловухість. Це більш естетичний дефект, ніж патологія медичного характеру, яка викликає тільки психологічний дискомфорт.

Отопластика ушей — это пластическая операция, с помощью которой можно скорректировать ушные раковины и избавиться от лопоухости. Данное вмешательство исправляет, как и приобретённые, так и врожденные изъяны. Пластика ушей в Киеве предоставляется множеством клинических учреждений, но надо пользоваться услугами тех, чьи специалисты обладают огромным опытом, который непременно подкреплен практическими навыками.

Отопластика вух — це пластична операція, за допомогою якої можна скорегувати вушні раковини й позбутися капловухості. Це втручання виправляє як і набуті, так і вроджені вади. Пластика вух в Києві надається безліччю клінічних установ, але треба користуватися послугами тих, чиї фахівці мають величезний досвід, який неодмінно підкріплений практичними навичками.

Як доводить багаторічна практика, це питання цікавить безліч пацієнтів, але наважуються відразу далеко не всі. І в цьому випадку людині варто детально пояснити, що процедура зовсім не складна, а отриманий результат тільки доведе безпідставність колишніх сумнівів і страхів. Завдяки великому практичному досвіду, майстерності й передовим технологіям, лікар Бебих проводить операцію з пластики вух без видимих ​​слідів і рубців.

Типи операцій з пластики вух

Залежно від походження проблеми, корекція вух ділиться на 2 види: естетична і реконструктивна. Естетична дозволяє усувати недоліки, які відносяться до вроджених. З цим часто зустрічаються батьки дітей, у яких є ця проблема, тому операція на вуха дозволить розв’язати ситуацію, що склалася.

Саме дитяча отопластика є однією з найбільш популярних. Здійснюючи індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта, усі побоювання батьків будуть розвіяні й в кінцевому підсумку зведені до нуля. Найбільш вдалим періодом для проведення пластичної операції вух є вік дитини від 6 до 7 років. Саме цей період сприяє швидкому загоєнню, що дуже важливо для дитини. Маленьким дітям це хірургічне втручання роблять під загальним наркозом, що дозволяє уникнути будь-яких незручностей і побоювань.

Корекція форми вух, покликана позбавити людину набутої деформації, називається реконструктивною. До цієї пластики вдаються за пошкодження тканин вуха або за їхньої втрати через травми.

Отопластика в Києві — це дуже популярна послуга серед багатьох інших, оскільки результат дозволяє відчувати себе більш впевненим не тільки дитині, але й дорослій людині з уже сформованим світоглядом.

Показання для проведення операції

Серед найбільш поширених показань до проведення отопластики виділяють наступні:

  • усунення відстовбурчених вух (капловухість);
  • коригування форми й розмірів вушної раковини;
  • надання відповідної форми вух у випадку невдоволення їх розміром;
  • усунення асиметрії вушних раковин;
  • вирішення проблем, що виникли після травм.

Важливим моментом для всіх пацієнтів є ціна на корекцію вух. Dr.Bebykh надає свої послуги за досить прийнятними цінами, а сучасне якісне обслуговування на європейському рівні тільки примножить ефект отриманого результату.

Напрямки отопластичної операції

Існує кілька напрямків отопластичних операцій. Залежно від наявної вади, лікар на огляді чітко визначить, що саме варто  скорегувати.

Операція на капловухість – це досить популярна послуга. Цю анатомічну особливість легко усунути, що неодмінно додасть впевненості. Виправлення капловухості зможе запобігти або позбавити комплексів, які часто помітні в поведінці людини, її вчинках. Позбувшись капловухості, Ви назавжди забудете про те, що варто робити тільки певного виду стрижки та зачіски.

Пластика мочки вуха також належати до різновиду отопластика, з її допомогою можна усунути придбані і вроджені патології дрібних частин вуха. Дана послуга для пацієнтів також вирішить проблему вікових змін, таких як розтягнення і упущення тканин. Зменшення мочки вуха дозволить прибрати сліди від безлічі проколів, розрізів, «тунелів» і усунути наслідки травм.Зменшення вушної раковини дозволить назавжди забути вроджених і набутих дефектів. Цей вид втручання відрізняється мінімумом обмежень.

Застосування малотравматичних технологій сприяє повній безпеці клієнта. До основних показань пластики вушної раковини належать серйозні травми вух, вроджена відсутність раковини або недорозвиненість завитка, а також видима асиметрія вух.Будь-який з видів отопластики здійснюють тільки після детальної консультації. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяє надати послугу на найвищому рівні. Приділяючи особливу увагу кожному клінічному випадку, хірург Олександр Бебих моделює майбутню ділянку роботи, що в свою чергу дає можливість досягти максимального результату.

Період відновлення й протипоказання

Після проведення операції отопластики на вуха накладають спеціальні валики для підтримки хряща в новому положенні. Відновлювальний період в середньому триває від 7 до 10 днів. Рекомендується в цей період дотримуватися домашнього режиму й регулярно відвідувати лікаря до повного одужання. Больові відчуття після операції практично відсутні, можлива на місці корекції поява незначних набряків.

До протипоказань відносять запальні процеси в зоні вух, загострення хронічних хвороб, імунні відхилення, вагітність та період лактації. Усі моменти до найдрібніших деталей обговорюються з лікарем, який докладе максимум зусиль для досягнення поставленої мети.

Ціни на пластику вух

ЦІНИ ПОСЛУГ ВКАЗАНІ В ЄВРО €, АЛЕ НА ДАТУ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКИХ ГРИВНЯХ ЗГІДНО З КУРСОМ ВАЛЮТИ.

  • операція;
  • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
  • огляди після операції;
  • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, душ).

Цена: 1500 €

Последние работы

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.