Платізмопластика (Пластика шиї)

Дозволяє усунути естетичні і вікові зміни в області шиї й підборіддя.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

З віком шкіра в області підборідної зони втрачає свою пружність, з’являються зморшки, друге підборіддя і провисання м’яких тканин. Причиною таких змін є особливості будови та зниження тонусу підшкірного м’яза – платизми.

За відсутності постійних навантажень на платизму знижується кровопостачання, тканини втрачають еластичність, що призводить до порушень форми овалу і відвисання тканин. Проведення платізмопластики шиї в Києві допоможе позбутися усіх цих недоліків, повернути шиї молодість і красу.

Платізмопластика – це хірургічна операція з підтяжки шиї. У ході такого втручання корегуються вікові зміни на підборідді: підтягується не тільки шкіра, але й підшкірний м’яз.

Пластику шиї рекомендовано за наступних причин:

 • усунення виражені деформації: «індича шия», подвійне підборіддя;
 • усунення глибоких вертикальних зморшків і горизонтальних складок «кільця Венери»;
 • повернення чіткого кута на ділянці, де шия прилягає до обличчя.
 • позбавитись від обвислої шкіри.

Як проводиться платизмопластика

Пластична операція на шиї проводиться під загальним наркозом. Тривалість до 2-х годин. Перед втручанням хірург вивчає розташування й розмір слинних залоз, рівень еластичності шкіри й наявність надлишку м’яких тканин. Також визначається розташування платизми й підборідний кут, глибина провисання й симетричність. За кілька тижнів до процедури пацієнт здає всі необхідні аналізи й проходить обстеження.

За допомогою спеціального маркера наносять всі необхідні розмітки і знезаражують зони для корекції. Хірург робить невеликий розріз в області підборіддя й відсікає надлишки жирової тканини. Потім акуратно підтягує й видаляє обвислу шкіру. За розбіжності платизми лікар з’єднує й фіксує її краї. Після цього проходить видалення жирових скупчень під шийним м’язом (якщо є), накладення швів і стерильної компресійної пов’язки. Для досягнення найкращого результату пластичну операцію на шиї проводять в комплексі з підтяжкою обличчя.

Методи проведення операції на шиї

Підтяжка шиї в Києві здійснюватися різними способами. Перед проведенням операції на шиї хірург підбирає один із варіантів її виконання. Види платизмопластики:

➤ Латеральна (тканини підтягуються за допомогою горизонтального зшивання);

➤ Медіальна (тканини зшивають по вертикалі, до центру шиї);

➤ Латерально-медійна (змішаний тип) – найефективніший, оскільки можна отримати чітко виражений шийний кут і підтягнути провислі ділянки.

Важливо! Латерально-медійна підтяжка дозволяє омолодити шкіру шиї жінкам після 50-ти років.

Хірургічна підтяжка шиї дозволяє:

Повернути шкірі пружність і тонус.

Вирівняти кут примикання шиї до обличчя.

Зробити контури більш виразними.

Загальний результат можна оцінити після кількох місяців. Після корекції шкіра буде красивою й здоровою. Результат підтяжки тривалий.

Реабілітація після операції

У перші дні після хірургічної підтяжки шиї можливі легкі больові відчуття. Пацієнту надягають спеціальний компресійний корсет, який буде тримати шию й голову прямо. Виписка відбувається через кілька днів. Реабілітаційний період триває 3-5 тижнів. На період відновлення потрібно відмовитися від:

 • перебування на сонці;
 • прийняття гарячої ванни й відвідування бані;
 • відвідування косметолога й масажу обличчя.

Під час реабілітації не потрібно широко відкривати рота, робити різкі рухи головою  й обмежити міміку. Пацієнту не рекомендується підіймати тяжкості й носити тісні коміри. Шви після пластики знімають на 10-12 день.

Важливо! Рекомендації щодо догляду та відновленню надає лікар, який оперує, оскільки вони залежать від поточного стан пацієнта, особливостей операції й наявності хронічних захворювань і патологій.

Ціна платизмопластики

Ціни послуг вказані в Євро €, але на дату оплати приймається в українських гривнях згідно з курсом валюти.

 • консультація анестезіолога;
 • операція;
 • наркоз;
 • компресійна білизна;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • доба перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена:

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.