Видалення грудок Біша

Операцію проводять з внутрішньої поверхні, що дозволяє уникнути видимих шрамів.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Що таке грудки Біша?

Грудки Біша – це невеликі жирові мішечки, розташовані в м’яких тканинах щік під вилицею. Це індивідуальна анатомічна особливість, і у всіх вона виражена по-різному. У дитинстві ці утворення сприяли смоктальних рухам і роботі жувальних м’язів, а також захищали лицьові тканини від ушкоджень. З віком жирові грудки Біша стають меншими, оскільки в них більше немає потреби. Тому видалення грудок Біша проводиться без наслідків для здоров’я, якщо в цьому є потреба за естетичними показаннями.

Навіщо видаляти грудки Біша?

Із часом відбувається провисання капсули, що призводить до утворення шкірних складок і прояву бриль у нижній третині обличчя (припухлі щоки). Тоді обличчя візуально стає грубішим, порушуються контури й овал. Мішки Біша мають досить високу щільність, тому за зниження ваги, їх форма і обсяг практично не змінні. Їх збільшення не вважається патологією, але вони можуть додавати естетичну незручність. Ціна на видалення грудок Біша в Києві прийнятна й залежить від складності процедури.

Видалення грудок Біша — це хірургічна процедура, за допомогою якої можна зменшити повноту і округлість щік, шляхом висічення жирових прошарків. Після корекції обличчя виглядає молодшим, підтягнутим, контури стають більш виразними і розгладжуються невеликі зморшки.

Ліпосакція щік малоінвазивна і має нетривалий період реабілітації. Пацієнт швидко відновлюється і через короткий строк може побачити виражені вилиці і красивий овал. Пластика безпечна, оскільки на фізіологію лицьових тканин це ніяк не впливає.

Показання до видалення грудок Біша

Видалення щік Біша можливо за наступними показниками:

 • поява брилів і складок;
 • пущення щік (якщо вони повні);
 • недостатньо виражені вилиці;
 • надлишок жиру;
 • асиметрія, або індивідуальні особливості обличчя;
 • бажання пацієнта скорегувати овал і вилиці.

Як проходить хірургічна корекція грудок Біша

Пластика проводиться амбулаторно під місцевим або загальним наркозом (залежно від уподобань пацієнта). Лікар робить невеликий розріз на слизовій оболонці внутрішньої сторони щоки. Усі маніпуляції здійснюються із застосуванням хірургічного інструменту і ендоскопічного обладнання.

Важливо! Якщо операція проводиться в комплексі з іншою більш складною пластикою на обличчі, то розріз може бути і на шкірі.

Після того як хірург проведе розшарування м’язу й підтяжку жирового утворення, він відшаровує їх від тканин і разом з оболонкою витягує. Такий підхід дозволяє позбутися від зовнішніх рубців. Вміст жирового мішечка або видаляють, або переміщують в іншу частину обличчя (якщо в цьому є потреба), наприклад, для корекції вилиць.

Видалення грудок Біша у чоловіків і жінок може проходити в кілька етапів:

Перший. Лікар за допомогою ендоскопа витягує концентрат ліпідів, роблячи невеликі проколи, через які відбувається відсмоктування скупчення жирових клітин;

Другий. Хірург, використовуючи ендоскоп, переміщує мішечки до вилиць, що дозволяє візуально зменшити нижню третину обличчя й підборіддя.

Наприкінці операції накладають спеціальні розсмоктувальні шви і фіксувальну пов’язку, яка утримує щоки в потрібному положенні. Видалити мішки Біша можливо за годину операції.

Видалення грудок Біша: реабілітація

У Києві прибрати грудки Біша досить просто, оскільки реабілітаційний період нетривалий. По завершенню маніпуляції пацієнту не потрібно залишатися в стаціонарі під наглядом лікаря. Слизова заживає протягом декількох днів. У перші кілька днів можуть спостерігатися незначні больові відчуття й набряки. Після процедури пацієнт повинен дотримуватися наступних рекомендацій:

 • вживати рідку їжу;
 • не використовувати високі подушки і спати на спині;
 • не відвідувати лазні і сауни;
 • після їжі полоскати ротову порожнину антибактеріальними засобами;
 • звести до мінімуму навантаження на жувальні і мімічні м’язи;

Після видалення грудок Біша результат видно після закінчення 2-х тижнів. Остаточний ефект з’являється через 6 місяців, коли все повністю загоїться.

Протипоказання

Ліпосакцію бічної частини обличчя не можна проводити в наступних випадках: нестабільна вага, загострення хронічних захворювань, інфекційні захворювання, онкологія, погане згортання крові.

Ціна на видалення грудок Біша

Ціни послуг вказані в Євро €, але на дату оплати приймається в українських гривнях згідно з курсом валюти.

 • операція;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, душ).

Цена: 1500 €

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Заповни та відправ коротку форму і незабаром ти отримаєш запрошення на консультацію до хірурга.