Навчання у видатних Род Дж. Рорича та Діна Торіумі.

Таких пацієнтів не можна показувати, оскільки часто це знаменитості, власники великих капіталів чи престижних посад, або члени їх родини. Це проблема, яку старанно замовчують – «кокаїнові» носи.

Недовгий пошук у Google дасть уяву про вплив регулярного та довготривалого зловживання кокаїном на зовнішність. Кокаїн завдає великої шкоди не лише слизовим оболонкам носу, але й призводить до утворення перфорацій в носовій перегородці, до деформацій різного ступеня, або навіть тотального колапсу носа та ерозії твердого піднебіння. Якщо людина припиняє споживати кокаїн, всі ці дефекти можна виправити хірургічним шляхом, провести відповідну реконструкцію.

«Кокаїнові» носи – один з найскладніших видів реконструкцій у ринопластиці.

Найкращими в світі з таких операцій об’єктивно вважаються Род Дж. Рорич (Rod J. Rohrich) та Дін Торіумі (Dean Toriumi). Вони оперують вже понад 30 років, й за свою багаторічну практику регулярно згадуються в авторитетних рейтингах як найкращі хірурги США.

Александр Бебих с Род Дж. Рорич
Род Дж. Рорич (Rod J. Rohrich
Александр Бебих с Дина Ториум
Дина Ториум (Dean Toriumi)

 

Саме до Торіумі та Рорича привели Олександра Бебиха пошуки найкращих вчителів у цьому напрямку. На нещодавному сімпозіумі в Маямі він знову навчався у цих видатних хірургів та переймав їх досвід. Щоб надавати своїм пацієнтам якість операції світового рівня, Олександр опанував їх прогресивні протоколи та реконструкційні техніки.

Володіння таким великим спектром методик дає йому змогу взяти від них найкраще й розробляти свої модифікації для бажаного результату, відновлюючі не лише гармонійну зовнішність людини, а й можливість повернутися до соціального життя.