Ринопластика – це ТОП-1 операція з пластичної хірургії в усьому світі!

Зміна контурів та форми носа проводиться як хірургічним, так і ін’єкційним методом, дозволяє зробити риси обличчя більш гармонійними між собою і подарувати людині впевненість. Причин з пластики носа може бути декілька: від травм і викривлень носової перегородки до будь-яких естетичних побажань пацієнта.

Поряд зі своєю популярністю, ринопластика вважається одним з найскладніших видів хірургічних втручань і вимагає від фахівця, як професійних медичних навичок, так і витонченого смаку.

Чому ніс?

Ніс людини – не просто частина обличчя, а досить функціональний орган, який відповідає за дихання і приймає участь у всіх процесах правильного метаболізму. Змінюючи його форму, лікар впливає не тільки на шкіряний покров, але і на носові кістки, лобові кістки, а також малі, бокові і додаткові хрящі.

З усіх видів пластичних операцій, ринопластика найбільш чутлива до помилок і ризиків відсутності досвіду фахівця. Будьте пильні при виборі свого оперуючого лікаря, перегляньте фото робіт до/після і відвідайте першу консультацію.

Очікуваний результат має виправдати себе на всі 100%, адже якісно виконана ринопластика помітно вплине на вашу зовнішність і зробить обличчя тонким і виразним, забравши всю зайву невпевненість в собі.

Особливості ринопластики

Особености ринопластики

Операція буде складатися з декількох надрізів скальпелем, який і створить нову модель носа. Сам процес відбувається при відкритій носовій порожнині з частковим видаленням або переміщенням хрящів. Важливо зберегти прямий функціонал носа, який відповідає за дихання, часткову сатурацію крові з киснем та інші обмінні процеси.

Для проведення операції, крім довіри і впевненості в обраному вами фахівці, важливо заздалегідь знати медичний центр, в якому буде проходити операційне втручання. Це повинна бути якісно обладнана операційна, безпечна служба анестезії і комфортний стаціонар для вашого відновлення. Заздалегідь попросіть показати фото і описати процес крок за кроком. Це допоможе вам внутрішньо бути впевненими в результаті і налаштуватися на позитивні зміни.

Сучасна корекція форми носа проводитися за кількома показниками:

✓ важке дихання через викривлення носової перегородки;

✓ набряк дихальних шляхів;

✓ травми, зміщення, а також зовнішні та набуті дефекти форми носа;

✓ вроджені аномалії, що ускладнюють дихання;

✓ особисті естетичні побажання пацієнта: широкий кінчик носа, горбинка, широкі ніздрі, широка спинка носа, опущений кінчик носа, курносість і інші характеристики, які не гармоніюють із зовнішністю людини, змушують її комплектувати або приносять емоційний дисбаланс.

Ринопластика вимагає попереднього обстеження, так як має ряд протипоказань, серед яких:

 • наявність гострих інфекцій;
 • злоякісні пухлини;
 • герпес;
 • низька здатність згущуватися крові;
 • гострий риніт;
 • хвороби серця;
 • пієлонефрит.

Важливо! Не можна виконувати ринопластику якщо жінка вагітна, годує грудьми, а також в період менструації!

До операції

Виды ринопластикиВаш лікар проводить первинну консультацію, вивчає ваші особисті побажання, конституцію обличчя і тіла. Потім призначає обстеження на загальний стан здоров’я, а також виключення ризиків і протипоказань, які я перерахував вище. Хвилюватись не варто, підготовка буде включати в себе загальний аналіз крові та біохімію, ЕКГ і консультацію терапевта.

За 2 тижні до ринопластики пацієнту необхідно відмовитися від алкоголю, куріння, жирної і шкідливої ​​їжі, дотримуватися графіка харчування і сну. Далі, вже за кілька годин до операції, забороняється їсти і пити будь-яку рідину.

Пластика носа проводитися під загальним наркозом. Перед самою операцією, пацієнта консультує анестезіолог і його підтвердження готовності є останньою перевіркою перед проведенням ринопластики. Під час консультації встановлюється переносимість пацієнта на компоненти анестезії. Ми це робимо для безпеки і максимальної впевненості в роботі.

Етапи ринопластики:

  I.  Уявімо, що день Вашого перевтілення – це сьогодні. Ви вже пройшли обстеження на загальний стан здоров’я, вели здоровий спосіб життя 2 тижні, підготувалися морально і затвердили з лікуючим лікарем нову форму вашого носа зі всіляких сторін, а також подивилися все відео про ринопластику на YouTube.

  II.  Останнє, що Ви будете пам’ятати перед медикаментозним сном – це те, як анестезіолог введе Вам препарат і Ви без болю і хвилювання заснете під контролем лікаря на весь час операції.

  III.  Тепер хірург зробить перший надріз в області колумелли (між ніздрями) і почне саму операцію. Ринопластика відкритого типу пройде зі зняттям шкіри, закритий тип хірургії – робота над хрящем без додаткових маніпуляцій.

  IV.  Виправлення деформацій займе 60-80 хвилин. Хірург буде видаляти частину тканини, змінювати хрящову область або вставляти імплантати – все в залежності від того, яку форми носа ви змоделювали заздалегідь.

  V.  По завершенні всіх маніпуляцій накладаються шви і фіксує пов’язка. Готово!

Після операції

Ринопластика триває близько 2 годин, а період реабілітації проходить від 2 тижнів до місяця. Дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря і бути слухняним та охайним пацієнтом. Ми часто тягнемося руками до обличчя, тому на час слід стримати себе від небажаних, різких дотиків і зайвих рухів. Будьте обережними і дотримуйтесь наступних норм:

 • носити фіксуючу пов’язку – 10 днів;
 • вставляти в ніздрі тампони, що зупиняють кровотечу – 3 дні;
 • виключити гостру і гарячу їжу – 25 днів;
 • залишити улюблений спортзал і плавання – 30 днів;
 • не напружувати м’язи обличчя, не переживати через хлопців, не плакати – 20 днів;
 • не вмиватися повністю, не знімати одяг через голову – 30 днів.

Ці прості рекомендації не дадуть швам розійтися і посприяють швидкому загоєнню. Пам’ятайте, що невеликі набряки відразу після операції є нормальним явищем, а результат і поліпшення буде видно з кожним днем ​​і Ви самі не помітите, як нові форми стануть свіжими, здоровими і повністю вашими всього за пару тижнів!

Форма носа здатна впливати на вік, виразність погляду і загальне сприйняття людини. Любіть себе і ніколи не соромтеся самовиражатися заради впевненості в собі!