Хейлопластика

Пластична операція спрямована на поліпшення форми губ!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ БІЛЬШЕ ПРО ХІРУРГА

Губи завжди привертають увагу й нерозривно зв’язані з сучасним уявленням про красу. Саме їхні контури, виразність мають особливе значення. Покращити форму, розмір і додати об’єму можливо косметологічними способами, але їхній ефект не довготривалий, і через якийсь час вимагає повторення.

Альтернативою косметологічним процедурам уважається хейлопластика, за допомогою якої можна збільшити об’єм губ, створити контур і позбавитися дефектів, які є.  Результати зберігаються назавжди, і немає потреби в повторних процедурах.

Хейлопластика — це пластична операція на губах, що дозволяє усунути вроджені чи набуті дефекти губ і в області довкола їх. Втручання дає можливість досягти максимально природних результатів і позбутися від асиметрії.

Показання до проведення хейлопластики губ

 • завираженої асиметрії;
 • за вроджених дефектів (ущелина верхньої губи);
 • вікові зміни губ (глибокі зморшки навколо рота);
 • подвійна нижня губа;
 • негармонічна відстань між ротом і носом;
 • яснева посмішка (гінгівальна посмішка);
 • нижня або верхня губа занадто тонка;
 • нерівності й деформації тканин;
 • наслідки  невдалих операцій або травм;

Види хейлопластики

Естетична операція передбачає комплексний підхід, який поєднує ін’єкційний і оперативний метод корекції. За незначної асиметрії може застосовуватися контурна пластика й ліпофілінг. Хейлопластика охоплює ряд хірургічних маніпуляцій:

VY пластика губ проводиться за допомогою невеликих розрізів і покращує контур і обсяг. На внутрішній поверхні верхньої губи лікар робить V-подібні розрізи (від 1 до 8). На нижній робить Y надрізи, що дозволяє зробити губи більш пухкими. Щоб збільшити обсяг, хірург може зробити подвоєні розрізи, що нагадують букву W. Опуклість губ змінюється від глибини порізів. Також існує більш сучасний різновид цього методу з романістською назвою «Париж». Такий метод практично ідентичний з методом VY, але в цьому випадку пластику поєднують одночасно у вертикальній і в горизонтальній площині. Маніпуляція робить губи об’ємними, а контури більш виразними і чіткими.

Операція «Булхорн» сприяє підтяжці верхньої губи шляхом зменшення відстані між основою носа і облямівкою. Ця операція малотравматична й візуально омолоджує на кілька років.

Корнер ліфт (підтяжка куточків рота) може бути застосована за ефекту «сумної особи» й   через вікові зміни. За її допомоги можна розгладити глибокі зморшки, скорегувати зону навколо рота й підняти куточки рота.

Реконструктивна пластика може бути застосована для повного відновлення форми після травм або за наявності вроджених вад. Хейлопластика за ущелини верхньої губи або за заячої губи проводиться під загальним наркозом. Тривалість втручання не перевищує 3-х годин. Корекція дозволяє позбутися дискомфорту й значно покращує якість життя.

Редукційний метод спрямований на відновлення губ після невдалого збільшення за допомогою препаратів або імплантатів.

Як проводиться пластика губ?

На консультації лікар оцінює форму й структуру губ пацієнта, з’ясовує мету корекції. Перед процедурою проводяться всі необхідні обстеження й здача аналізів. Хейлопластику в Києві проводять під місцевою або загальною анестезією. Тривалість її  1-3 години (залежно від складності втручання й обраного методу). Лікар робить необхідну розмітку, знезаражує зону й виконує всі маніпуляції. Краї розрізів фіксуються швами. По завершенню процедури накладається пов’язка й прикладається лід для зниження болю й набряку. Важливо!  Пластика верхньої губи проводиться після 18 років.

Реабілітація після хейлопластики

Тривалість відновлення залежить від обраного хірургічного втручання й індивідуальних особливостей організму. Перші 7-14 днів можуть спостерігатися незначні больові відчуття, які послаблюються спеціальними препаратами. Не виключена поява невеликих синців і почервоніння. Шви знімають через 7-10 тижнів, але остаточний результат можна оцінити через місяць.

Після операції в стаціонарі перебувати не потрібно. У період реабілітації необхідно обмежити фізичні навантаження, відмовитися від твердої їжі й намагатися мінімізувати міміку.  Відвідування басейну, лазні, солярію заборонено. У перший місяць палити не можна. Також варто утриматися від макіяжу і масажу прооперованої зони.

Важливо!  Губи потрібно регулярно обробляти антисептичними препаратами й наносити мазі, що сприяють загоєнню, призначені лікарем.

Ціни на хейлопластику

 • консультація анестезіолога;
 • аналізи;
 • операція;
 • наркоз;
 • медикаменти і перев’язувальні матеріали для всього реабілітаційного періоду;
 • огляди після операції;
 • денне перебування в клініці (TV, WI-FI, харчування, душ).

Цена: 2000 €

Отримайте той результат, який ви очікуєте!

Як визначити, чи підходить у вашому випадку дана операція? З чого почати?  – З консультації хорошого пластичного хірурга.