Новітні американські та бразильскі протоколи, видатні хірурги сучасності.

Пластична хірургія прогресує дуже високими темпами. Щоб крокувати попереду, потрібно відслідковувати й опановувати нові революційні напрямки та новітні досягнення, переймати досвід у світових трендсетерів естетичної медицини. Саме такого підходу дотримується Олександр Бебих. Нещодавно він повернувся з Маямі, де брав участь у сімпозіумі, присвяченому новітнім методикам та можливостям пластичної хірургії: ліпоскульптурування, ліпофілінг, 3D-моделювання та інші операції, спрямовані на вдосконалення форм тіла та обличчя. Найсучасніше обладнання, інноваційні американські та бразильскі протоколи – все для досягнення бездоганних результатів у найкоротші строки та без жодних ускладнень.

Цінними знаннями з учасниками сімпозіуму ділилися видатні хірурги сучасності. Зокрема, доктор Ашкан Гавамі (Ashkan Ghavami) з Беверлі-Гіллз, відомий своїми зірковими клієнтами та приголомшливими результатами у HD-ліпосакції, а також видатний колумбієць Альфредо Хойос (Alfredo Hoyos), чиї результати у абдомінопластиці та роботі з формою та об’ємами м’язів вражають.

Альфредо Хойос

Окремо слід відзначити «короля реконструкцій», всесвітньо відомого професора Діна Торіумі (Dean Toriumi) – єдиного, хто вдало відновлює «кокаїнові» носи та повертає до соціального життя. Саме у нього Олександр Бебих неодноразово вже переймав досвід і саме Торіумі завдячує в успішності власних реконструкцій.

Діна Торіумі

Не зупиняємося в бажанні надавати пацієнтам в Україні усе найкраще та найпрогресивніше, що є наразі в світі пластичної хірургії!