Інноваційна технологія J-Plasma – швидкий та ефективний спосіб позбутися дряблої шкіри та отримати красиву фігуру без відвідування спортзалу. Якісно та безпечно зробити цю процедуру можна в нашій клініці.

Що таке технологія JPlasma?

Це сучасна технологія контурної пластики, яка за допомогою гелевої плазми та радіочастотної енергії ефективно підтягує шкіру. Процедуру можна проводити як після ліпосакції (видалення жирової тканини), так і окремо. Як відомо, після ліпосакції досить важко спрогнозувати, як буде поводитись шкіра: скоротиться, чи буде провисати. Новий енергетичний пристрій J-Plasma, який є у нашій клініці, гарантовано скорочує дряблу шкіру у два рази після першої процедури! За шість місяців результат тільки покращиться, адже шкіра продовжує стискатися та розгладжуватися, і з часом отримує ідеальний натяг. Більшість пацієнтів обирають J-Plasma тому, що це достатньо безболісний спосіб підтяжки шкіри з мінімальними ризиками. До того ж результат помітно одразу. Шкіра має природний вигляд: не помітно жодних слідів втручання пластичного хірурга.

Як відбувається процедура підтяжки шкіри?

Підтяжка шкіри проходить під локальною анестезією. У зоні корекції робиться прокол шириною 5 міліметрів, крізь який вводиться одноразовий наконечник, який з’єднаний з енергетичним пристроєм J-Plasma. Через наконечник під шкіру потрапляє газоподібний гелій, який необхідний для створення потоку енергії (плазми). Плазма генерує достатню кількість тепла (37°C) щоб швидко скорочувати шкіру, а газоподібний гелій миттєво охолоджує зону корекції. Така комбінація дозволяє стискати тканину за лічені секунди. За допомогою J-Plasma пластичний хірург нашої клініки сформує так звані фітнес-лінії. Вони  у свою чергу стануть основою для створення спортивного живота. Завдяки J-Plasma можна легко змоделювати красивий прес. Тривалість процедури залежить від обсягу роботи (на одну ділянку, як правило, потрібна 1 година). Великий плюс технології J-Plasma: на тілі не залишається жодних шрамів чи рубців. А отвір, крізь який було зроблено прокол, швидко загоюється і зникає.

На яких частинах тіла можна застосовувати JPlasma?

Процедуру можна проводити на будь-якій ділянці тіла де є дрябла шкіра. Найчастіше пристрій J-Plasma застосовують на обличчі, шиї, грудях, стегнах, руках, плечах, колінах та животі. Також, це ідеальний варіант у наступних випадках:

  • Була зайва вага, але після дотримання дієти та регулярних занять спортом жирова тканина зникла, а шкіра почала провисати.
  • Коли вага у нормі, але сідниці чи руки не мають красивої форми, бо шкіра провисає.
  • Коли провисає шкіра на підборідді або щоках.
  • Була зроблена ліпосакція, але шкіра після операції не скоротилась і має неестетичний вигляд.

Скільки триває реабілітаційний період після процедури?

Процес відновлення займає набагато менше часу ніж при класичній ліпосакції. Після процедури підтяжки шкіри на тілі залишається невеликий набряк та синці, які зникнуть за 1-2 тижні. Пацієнт не потребує госпіталізації і за декілька годин може відпочивати вдома. До активного способу життя можна повертатися вже за день після сеансу J-Plasma.

Чи є протипоказання?

Спеціалісти нашої клініки не радять робити цю процедуру неповнолітнім, вагітним жінкам, людям з хронічними захворюваннями (такими, як цукровий діабет) чи алергією, яка знаходиться у стані загострення. Не варто робити підтяжку шкіри і пацієнтам, які мають розлади психічного здоров’я. В цілому ж, процедура не має побічних ефектів та достатньо легко переноситься організмом. Оскільки вплив на тканину відбувається зсередини, верхній шар епідермісу залишається неушкодженим і з часом відновлюється природним способом. Пацієнти, які вже скористалися процедурою J-Plasma, стверджують, що згодом їх шкіра отримала свіжий та здоровий вигляд. Цей ефект легко пояснити: після процедури покращується тонус шкіри, швидше відбувається регенерація та утворення колагенових волокон, зникають мікрозморшки. Варто додати, що J-Plasma підходить усім фототипам шкіри.

Як ця послуга надається у нашій клініці

Все починається з консультації пацієнта зі спеціалістом нашої клініки. Пластичний хірург, який буде робити підтяжку шкіри, розповість всі деталі процедури, відповість на питання, а також сам поставить ряд запитань, які стосуються здоров’я пацієнта та результатів, які він хоче отримати. На цьому етапі будуть визначені зони корекції та вартість послуги. Після цього пацієнту потрібно здати необхідні аналізи, які підтвердять, що процедура J-Plasma йому жодним чином не зашкодить. Лише після цього хірург Олександр Бебих дає пацієнту «зелене світло» та призначає дату проведення процедури.

Мета нашої клініки – створювати красу у комфортних та безпечних для пацієнта умовах.

Ми завжди працюємо на результат!