СПІЛЬНА ОПЕРАЦІЯ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ІННОВАЦІЙНИХ ГРУДНИХ ІМПЛАНТІВ MOTIVA ANATOMICAL TRUEFIXATION

фото Александр Бебих и Федерико Майо

Нещодавно в Києві спільний майстер-клас провели пластичний хірург Олександр Бебих та його колега Федеріко Майо (Federico Mayo), який практикує в Швейцарії та Іспанії. Пліч опліч в одній операційній вони провели операцію зі збільшення грудей новими фіксуючими анатомічними імплантами MOTIVA ANATOMICAL TrueFixation. Операцію зі встановлення цих імплантів вперше було проведено в Україні, за новітніми протоколами. Весь процес транслювався в режимі on-line для всіх пластичних хірургів країни.

Олександр та Федерико показали всі етапи ретельної підготовки та планування операції, прокоментували кожен її етап, підкреслили для колег всі важливі нюанси.

 

грудные импланты MOTIVA

Імпланти MOTIVA ANATOMICAL TrueFixation стали новим словом у маммопластиці, як максимально надійні й безпечні на сьогодні. Вони пройшли випробування й були схвалені провідними хірургами США та Європи.

Серед їх ключових переваг – унікальна система, що запобігає зміщенню імплантів, а також форма, максимально наближена до природної. Підтверджено, що оболонка цих імплантів зводить практично до нуля ймовірність утворення капсулярних контрактур та пізніх сером, також, завдяки підвищеній біосумісності, навколо них не утворюється лімфома BIA-ALCL. MOTIVA ANATOMICAL TrueFixation оснащені мікротранспондерами, що зберігають у собі всю інформацію про імпланти, яка доступна через спеціальний пристрій для зчитування.

 

увеличение груди имплантами мовита

Маммопластика, звичайно, не новий напрямок в пластичній хірургії, але прогрес відбувається безперервно. Регулярно з’являються новітні дослідження та розробки, за якими Олександр Бебих ретельно слідкує, спілкуючись та обмінюючись досвідом із колегами зі всього світу. Відтепер він пропонує також встановлення MOTIVA ANATOMICAL TrueFixation за прогресивними світовими протоколами. Адже для пацієнток це гарантія високоякісних естетичних і реконструктивно-відновлювальних операцій з імплантації молочних залоз, з максимально природним та довготривалим результатом.