Маммопластика – це хірургічне втручання по збільшенню грудей. Зміна форм проводиться згідно з естетичних факторів, що впливають на емоційний і соціальний стан жінки. Важливою частиною перевтілення є реабілітаційний період, під час якого необхідно носити компресійну білизну.

Компресійна білизна: що це таке?

Це спеціальна білизна, зроблена з щільного, еластичного матеріалу, яка фіксує результат операції. Завдяки цьому, терміни реабілітації та загоєння швів значно зменшуються, а інфекційні ризики знижуються до нуля. Компресійну білизну виконано зі спеціальних еластичних тканин, що не викликають алергії, закупорювання пір і інших небажаних наслідків.

Виглядає така білизна акуратно і сексуально, представлена в різних моделях і варіаціях. Зовсім не варто турбуватися про те, що Вас може очікувати пітливість і здавлення судин, адже сучасні технології виробництва передбачили і це – отже Вас чекатиме тільки комфорт і зручність.

Що буде якщо відмовитися від компресійної білизни?

Для дівчини це те ж саме, що зробити зачіску і не закріпити її лаком. Фіксація, навіть після створення самої ідеальної форми – є запорукою бажаного результату. Але, в першу чергу, компресійна білизна – це дбайливе ставлення, нехай, навіть, до найменших швів після операції. Щоб вони не розійшлися і не залишили сліду, білизна допомагає навіть більше ніж лікувальні мазі.

Тому не нехтуйте рекомендаціями лікаря, будьте слухняними і терплячими до свого тіла задля краси, яка чекатиме вас в подальшому.

Ще раз, переваги та важливість використання спеціалізованої білизни:

  • фіксація імплантатів;
  • загоєння швів;
  • зниження навантаження на хребет;
  • захист чутливості м’яких тканин;
  • швидка реабілітація.

Серед ризиків зневаги використання компресійної білизни: опущення імплантату нижче соска і необхідність повторної пластики, розходження швів, посилення болю!

Як правильно обирати ліф?

У цьому вам допоможе ваш лікуючий лікар. Особисто я раджу звертати увагу на гіпоалергенний склад тканини і ваше особисте самовідчуття в білизні. Одяг не повинен передавлювати шкіру і порушувати кровоток. Сила фіксації полягає в підтримці форм, а не стяжці всього тіла. Сьогодні в цій ніші представлений величезний вибір приємних бюстгальтерів, які не будуть помітні під одягом і матимуть гарний, привабливий вигляд і без неї.

Період використання

Терміни використання компресійної білизни встановлює не пацієнтка, не її бойфренд, а тільки лікуючий лікар. Спеціаліст звертає увагу на наступні чинники:

  • вік пацієнтки та загальний стан організму;
  • швидкість регенеративних процесів;
  • різниця в розмірі збільшених грудей.

В цілому, обмежені фізичні навантаження і чіткість у використанні компресійної білизни доводиться тільки на 1-ий місяць після операції. Це найвідповідальніший період, який за дасть вектор до відновлення ваших форм після хірургічного втручання.

Три заборони після маммопластики:

I.  Заборонено самостійно знімати компресійну білизну відразу після виконання операції.

II.  Заборонено протягом року носити бюстгальтери з ефектом push-up (але вони Вам і не знадобляться).

III.  Краще не носити бюстгальтери з кісточками близько 4 місяців після операції.

Дотримуйтесь рекомендацій лікаря і пам’ятайте, що Ви відповідальні за своє здоров’я при кожній спробі полінитись виконати мою пораду. Піклуйтеся про себе і Ви побачите, як це зробить вас найгарнішими у світі!