У 2021 році під час пандемії найпопулярнішою косметологічної процедурою в США стала операція по збільшенню сідниць, йдеться в звіті Американського товариства пластичних хірургів (ASPS). Пластичний хірург Олександр Бебих пояснив причину такої популярності, а також розповів

«Дійсно, за кількістю операцій за океаном і у нас пластика сідниць зараз займає перше місце. В першу чергу це можна пояснити модою на тип фігури з пишними формами – латино-американський тип фігури. В тренді тонка талія, красивий прес, стрункі ноги, а також опуклі форми грудей і сідниць», – каже Олександр.

Але, погодьтеся, при худорлявої спортивної фігурі похвалитися опуклими сідницями і грудьми може не кожна жінка. А відповідати стандартам краси дуже хочеться. З власного досвіду скажу, що в Україні кількість операцій по збільшенню сідниць теж зросла. Звичайно, перші місця в рейтингу як і раніше займають такі операції, як збільшення грудей, ринопластика (зміна форми і розміру носа) і блефаропластика (корекція повік і мішків під або над очима). Але ліпосакція і скульптурування (формування необхідних параметрів), а також пластика сідниць (глютеопластіка) також затребувані.

Як правило, це худенькі дівчата у яких немає зайвого жиру, адже збільшити розмір сідниць можна і за допомогою липофилинга.

Якщо у пацієнтки є зайві кілограми, ми робимо ліпосакцію, скульптурування і цей жир потім вводимо в сідниці. В цьому випадку процес реабілітації проходить легше і швидше. Наприклад, сідати не можна тільки 4-5 днів після операції.

Втім, і глютеопластіка, і липофилинг – операції технічно дуже складні. Їх може зробити тільки досвідчений хірург за допомогою сучасного обладнання. Наприклад, я встановлюю імплантати так, щоб вони не контуріровани (виділялися). Це робиться для того, щоб ніхто не помітив хірургічного втручання. Все буде виглядати дуже природно. Технічно – це найскладніша методика, але вона дає кращий результат.