Масивна втрата ваги нерідко супроводжується таким неприємним явищем як обвисла шкіра, яка вже не здатна самостійно скоротитися, виглядає кволо і неестетично. Такі надлишки шкіри і підшкірно-жирової клітковини, доставляють сильний дискомфорт і навіть можуть призвести до появи ерозій, виразок і пролежнів.

Класичні оперативні втручання в такому випадку не можуть вирішити проблему і потребують більш спеціального втручання для такої групи пацієнтів. Актуальним стає питання хірургічної підтяжки шкіри після схуднення (абдоміноторсопластика). Це тривала і складна операція, спрямована на комплексне висічення шкірних надлишків з тіла після кардинальної втрати ваги в комбінації з підтяжкою м’язів і виконанням ліпосакції окремих ділянок при необхідності.

Мета абдоміноторсопластики

Операція по круговій підтяжки тіла дозволяє:

  • Повернути м’язи в нормальний тонус;
  • Надати шкірі гладкості і еластичності;
  • Зробити форми тіла більш чіткими і естетичними.

В ході торсопластики (Київ) одночасно здійснюється обробка спини, живота, боків і інших зон на вимогу. Як правило, операція проходить в кілька етапів при роботі з різними ділянками тіла. За одну операцію можна провести пластику стегон, живота і плечей, проте якщо мова йде про більший об’єм, рекомендується розділити процедуру на 2-3 етапи.

Для кращого ефекту торсопластика (Київ) поєднується з ліпосакцією, при вираженому шкірно-жировому фартусі в зоні живота – з абдомінопластикою. При наявності жирових відкладень в області плечей додатково здійснюється брахіопластика, але окремо від боділіфтинга.

Таким чином, торсопластика – це комплексна операція, під час якої можна одночасно зробити підтяжку стегон, живота і сідниць, позбавитися від зайвого жиру і складок на тілі, домогтися стрункої підтягнутої фігури за короткий термін.

Подтяжка кожи после похудения Киев

Кому підходить абдоміноторсопластика

Даний вид операції досить трудомісткий, тому виконується тільки у виняткових випадках: при схудненні на більш ніж 30 кг протягом одного року.

Ідеальними кандидатами для виконання абдоміноторсопластики є особи:

✓ Які скинути вагу і стабільно утримують її в нормі не менше 3-х місяців;

✓ Зі значним надлишком шкіри в одній або декількох зонах тіла;

✓ Ведуть здоровий спосіб життя і дотримуються правильного харчування.

На яких ділянках найчастіше проводять торсопластику?

В залежності від побажань і показань можлива корекція стегон, попереку, передньої черевної стінки і сідниць.

Важливо розуміти, що метод не проводиться людям з ожирінням, а тільки тим, хто вже домігся значних результатів у боротьбі із зайвою вагою і хоче позбутися від шкірних надлишків і складок – проблеми, нерозв’язною правильним харчуванням, спортом і косметологічними процедурами. Крім того, слід розуміти, що досягти тривалого стійкого результату після пластики можна тільки при постійному збереженні оптимальної маси тіла і подальшого ведення здорового способу життя.

Показаннями до проведення торсопластики є:

➤ Діастаз м’язів передньої черевної стінки;

➤ Надлишкова шкіра на тілі;

➤ Дискомфорт пов’язаний з мацерацією і роздратуванням шкірного покриву;

➤ Втрата шкірою еластичності;

➤ Звисання шкіри в формі фартуха.

Як підготуватися до операції

Перед виконанням оперативного втручання слід в першу чергу проконсультуватися з терапевтом, пластичним хірургом, анестезіологом, а також пройти ряд діагностичних процедур:

  • Аналіз крові (на ВІЛ, сифіліс, віруси гепатиту, згортання, біохімічний та загальний);
  • Загальний аналіз сечі;
  • Рентген грудної клітини;
  • УЗД внутрішніх органів;
  • Електрокардіограму.

Результати цих аналізів дозволять фахівцеві оцінити стан пацієнта і його готовність до проведення хірургічного втручання з мінімальними ризиками.

Чи не менше ніж за 2 тижні до операції слід відмовитися від алкоголю і куріння, приймання лікарських препаратів. За день до торсопластики потрібно харчуватися тільки легкої низькокалорійною їжею. В день операції не можна приймати їжу і воду.

Післяопераційний період

Для нормального протікання реабілітаційного періоду важливо чітко слідувати інструкціям хірурга. При необхідності потрібно носити компресійний бандаж, обмежити підняття вантажу більш як 3 кг, виключити фізичну активність, не відвідувати басейн і сауну до повного загоєння ран.

Після операції може залишитися рубець, який упродовж року світлішає і стає більш не помітним. Але якщо характеристики сформованого рубця істотно спотворюють результати абдомінопластики можна вдатися до лазерної шліфовки. Ця процедура підійде в разі акуратного шва, який необхідно трохи підкоригувати. Якщо рубець досить яскравий і помітний можна вдатися до використання фракційного лазера.

У будь-якому випадку з часом на зовнішньому вигляді фігури це сильно не позначиться, головне, що результат підтяжки шкіри після схуднення в Києві, ціну якої можна дізнатися на нашому сайті, вартий всіх докладених зусиль.