На сьогодні пластична хірургія – це дивовижна можливість виконувати реконструктивні операції.

Якщо ви вже прийняли рішення про підготовку до пластичної операції, але все ще маєте актуальні запитання – ця стаття допоможе вам гуглити менше, але знати більше. У матеріалі я зібрав усі важливі моменти, що проговорюю з пацієнтками та хочу максимально проінформувати кожного, хто звертається за пластикою. Отже, зверніть увагу на наступні фактори та будьте певні, що сучасна пластична хірургія – це комфортно, максимально безболісно та доступно.

Моральна сторона пластичної хірургії

Пластика дозволяє виконати естетичні маніпуляції, що залишають пряме функціонування всіх органів та чистин тіла, а також відновляють психологічний баланс гармонії у людини. Немає жодної причини, щоб не допомогти пацієнту відчути свободу та впевненість у своєму тілі.

Нові форми, не примха сучасної моди – це приватна територія кожної людини, де вона має своє остаточне право бути собою. Консультуючи пацієнтів я завжди розумію причину їх звернення до мене, а отже легко та впевнено можу задовольнити її потреби щодо перевтілення.

Найлегший спосіб до змін

Якщо проблему, з якою звертається пацієнт можна вирішити, наприклад, заняттями в спортзалі, косметологічними послугами або просто за допомогою правильно підібраної нижньої білизни, то будьте готові отримати такі ж рекомендації від пластичного хірурга на консультації. Якщо ви можете вирішити проблему безопераційним методом, спробуйте спочатку попрацювати над тілом самотужки. Після операції ваше тіло також потребуватиме догляду, тому краще привчити себе до відповідальності ще до виконання пластичної операції.

Відпочинок

За кілька днів до операції не рекомендуються ні фізичні, ні емоційні навантаження. За два-три дні до операції утримайтеся від занять спортом, тривалих перельотів і тим більше від вечерь з келихом вина. У ці дні рекомендується просто відпочити в максимально спокійній домашній обстановці. Якщо перед операцією по збільшенню молочних залоз або ліпосакції живота присутнє значне хвилювання, можна прийняти заспокійливий засіб, але ні в якому разі не алкоголь.

Здоровий спосіб життя

Нікотин і смоли, що отримуються організмом під час куріння, значно підвищують ризики негативного результату, а також можуть викликати серйозні післяопераційні ускладнення. Тому пацієнткам наполегливо рекомендується відмовитися від цигарок протягом 14 днів до і після операції. Якщо відмовитися від цієї звички складно, постарайтеся зменшити дози нікотину до мінімуму в означений період.

Худніть до, а не після

До операції рекомендовано максимально наблизитись до бажаної ваги. Якщо ви запланували схуднення або дієту, розподіліть відповідні програми харчування на період до операції. У деяких видах пластичної хірургії втрата понад 3 кг ваги після проведення пластики може вкрай негативно вплинути на зовнішній вигляд нових форм. Як наслідок – підвищується ймовірність проведення операції по корекції форм набагато раніше, ніж це могло б знадобитися.

А ось набір ваги в розумних межах, навпаки, може позитивно вплинути на зовнішній вигляд пацієнта. Так, згідно з результатами численних досліджень, щорічний набір ваги в межах 100-300 г жінками у віці 45-50 років і старше дуже позитивно впливає на стан шкіри, дозволяючи їй залишатися більш молодою і здоровою.

Змінити стиль життя

Пам’ятайте, що в період реабілітації вашому тілу буде потрібна «відпустка» від усіх повсякденних справ: ніяких домашніх турбот, роботи, стресів. Дотримання цієї рекомендації вкрай важливо для швидкого і комфортного відновлення організму після операції. Слід утриматись від активного спорту, статевого життя та тренувань.

Лікар обов’язково надасть вам вказівки в залежності від виду пластичної операції. Таке обмеження потрібно лише на деякий час, проте воно допоможе максимально закріпити результат виконаної роботи. Чітко виконуйте всі рекомендації спеціаліста – це гарантує швидке одужання та відсутність слідів від хірургічного втручання.

Вам може знадобитися кілька видів операцій одночасно

Не завжди один вид операції може повністю вирішити існуючі проблем. Наприклад, досить поширеним випадком, з яким щорічно стикаються пластичні хірурги по всьому світу, є пластика грудей після пологів і годування дитини. У таких випадках багато пацієнток стикаються не тільки з проблемою зменшення грудей, але і її обвисання (особливо часто після других чи третіх пологів). В такому випадку оптимальним рішенням може бути комбінована операція по збільшенню і одночасної підтяжки грудей. Слід пам’ятати, що самостійно визначити, який вид операції потрібен саме у вашому випадку, неможливо. Тому найкращим варіантом буде пройти консультацію у професійного пластичного хірурга.

На сьогодні моя команда виконує всі види пластичної та конструктивної хірургії в Україні, включаючи: мамопластику і підтяжку грудей, фейсліфт, ринопластику, септопластику, корекцію вушних раковин, підтяжку і пластику шиї, підтяжку і пластику живота, корекцію форм рук і ніг, а також ліпосакцію.

Звертайтесь за першою консультацією, яка допоможе відчути на собі форми та переконати вас у правильності рішення!