Незалежно від маси тіла на нашому животі можуть утворюватися жирові відкладення. Це дуже індивідуальна анатомія, що відображає конституцію пропорцій вашої фігури. Дуже часто навіть збалансовані білкові дієти, спортивні заняття та масажі не впливають на ті об’єми, що може приховувати наш живіт.

жир на животе убрать киев«Зайвий» жир може стати перешкодою гарного тіла як у жінок, та й у чоловіків. Саме тому, сучасна медицина дійшла до такої пластичної операції як ліпосакція. Це хірургічне втручання з видалення жиру, що виконується за різних методик: класичних, радіочастотних, ультразвукових і лазерних. Сама ліпосакція може бути як окремою процедурою, так і комплексом пластичної скульптуризації тіла разом з абдомінопластикою.

Види ліпосакції живота: який обрати?

Наразі сучасні клініки України пропонують декілька видів видалення жиру: стандартна ліпосакція живота (класична), лазерна, ультразвукова, радіочастотна і водоструминна. Все залежить від об’ємів жиру, який треба буде «викачати» з проблемної зони. Найпопулярнішим на сьогодні є метод класичної ліпосакції, що має найвищий ступінь ефективності і проводиться за один раз.

Операція є достатньо легкою та простою, залишає ледве помітні рубці, які не будуть помітні під білизною та купальником. Ефект після операції залишиться на все життя, який необхідно буде підтримувати лише здоровим способом життя.

Перша консультація та підготовка до операції

Зважливо обирайте лікаря та звертайте увагу на медичний центр, в якому він оперує. Спирайтесь не тільки на кількість фолловерів, а на зразки робіт та досвід виконання операції такого роду. Для цього необхідно запросити фото до/після та поцікавитись наявністю відгуків від інших пацієнтів. Якщо вам подобається підхід лікаря, запишіться на консультацію до спеціаліста.

Перша консультація ні до чого не зобов’язує. Це знайомство лікаря з вашим тілом та, як показує практика, і ваше особисте знайомство з собою. Ви отримаєте кваліфіковану оцінку готовності вашого тіла до операції, зможете розповісти все, що вас хвилює та поставити питання, на які Інтернет ніколи не відповість вам особисто. Така консультація, навіть в профілактичних цілях буде корисною.

Якщо ви дійшли згоди, то пацієнт проходить повне медичне обстеження в клініці для виключення протипоказань. Після медогляду складається індивідуальний план лікування і консультація, де лікар оглядає пацієнта, його стан шкіри та передбачає кількість жиру, якого потрібно видалити. Також розповідає про підготовку до операції:

  • за 2 тижні не можна приймати аспірин і препарати, що його містять та відмовитися від нікотину;
  • за 1 тиждень до операції необхідно виключити вживання гострої, солоної і жирної їжі, кави й алкоголю. Приймати препарати, що містять залізо;
  • за 8 годин до операції нічого не їсти, а на операцію одягнути вільний одяг.

Показання до хірургічного втручання

Показанням є жирові відкладення в передній стінці живота і фланках (бокові поверхні), що порушує контури фігури. Ліпосакція виконується при локальному жировому надлишку, зокрема на животі, надмірній вазі, ожирінні. Також процедура підходить людям, у яких невеликий живіт, але жир акцентований в його нижній частині.

Протипоказання

Ліпосакція живота проводиться з використанням анестезії та попередньої консультації з лікарем-анестезіологом. ЇЇ не можна робити при:

  • цукровому діабеті;
  • онкологічних захворюваннях і хворобах, пов’язаних зі згортанням крові;
  • вагітним і в період лактації;
  • захворюваннях шкіри;
  • психічних розладах;
  • в період загострення хронічних і інфекційних захворювань;
  • порушеннях функціонування печінки і нирок.

Алгоритм виконання процедури

как проводят липосакцию животаВи вже не будете контролювати цей процес та будете знаходитись у медикаментозному сні. Ваш лікар та його команда будуть пильнувати за вашим станом та виконувати свою роботу. Спочатку робиться невеликий розріз на шкірі, з якого і відбуваються подальші дії. Через цей розріз лікар вводить спеціальні тоненькі трубочки – канюлі. Вони не завдають шкоди, а лише руйнують підшкірний шар жиру та одночасно його відкачують. Під час хірургічного втручання лише частково травмуються маленькі нервові закінчення, що може привести до втрати чутливості, яка незабаром повернеться. Почекати потрібно кілька тижнів.

  1. Операція триває – від 30 до 90 хвилин в залежності від кількості підшкірного жиру;
  2. Анестезію проводять – під загальним, місцевим, внутрішнім або комбінованим наркозом в залежності від рекомендацій лікаря;
  3. Можлива кількість видаленого жиру – від 1.5 літрів до 5 і більше!

Як проходить відновлення та реабілітація?

Хоча сама операція швидка, період одужання буде не легким і доведеться потерпіти від 2 до 3 тижнів. Можуть спостерігатися набряки, больові відчуття при дотиках до шкірних покривів. З побічних ефектів – поява синців і опухлості. Це, звісно, загоюється і відновлюється, назначається носіння компресійної білизни. Варто утриматися від потрапляння сонячних променів, спортивних навантажень, а шви ретельно обробляти антисептиком.

Зазвичай, я допомагаю своїм пацієнтам і обрати компресійну білизну, і детально занотовувати інструкцію з реабілітації. Тому хвилюватись не потрібно – ваш лікар допоможе вам індивідуально та порадить все можливе для підтримки вашого настрою та скорішого відновлення на роботі та вдома.

Результат та збереження нових форм

реультат после липосакции животаПружний і витончений живіт, рельєфний контур талії – головні результати ліпосакції. Операція спрямована на корекцію жирового прошарку черевної порожнини, завдяки якому можна в цілому скорегувати фігуру, зробивши пацієнта струнким і привабливим. Після реабілітаційний період слід закріпити курсом масажів.

Нові жирові клітини після ліпосакції вже не виростуть, проте оновлені форми потребують догляду, а саме спорту та збалансованого харчування. Обмін речовин має бути в тонусі, бо зайвий жир, при надмірній вазі все ж таки буде з’являтись, але в інших місцях, що не підлягають ліпосакції.

Будьте відповідальними за свою красу та вдосконалюйтесь, –  бо Ви цього варті!