Популярна в США VASER-ліпосакція – операція, що дозволяє чоловікам і жінкам швидко моделювати ідеальні пропорції тіла – нарешті з’явилася в Україні! Цей вибір для тих, хто хоче з мінімальним дискомфортом позбутися жирової тканини у проблемних зонах. Зробити VASER-ліпосакцію можна в нашій клініці в Києві.

Що таке VASER-ліпосакція?

VASER-ліпосакція – це операція по видаленню жирової тканини за допомогою ультразвуку та імпульсного режиму. Причому усі хірургічні маніпуляції проводяться без розрізів, лише через мікропроколи в шкірі.

Коротко про процес VASER-ліпосакції

Операція проходить під анестезією. Спочатку в зону корекції вводиться спеціальний розчин, який викликає скорочення судин і запобігає кровотечі. Потім крізь мікроскопічні отвори під шкіру пацієнта вводиться ультратонкий зонд, який за допомогою ультразвуку та імпульсів впливає на жирову тканину перетворюючи її на емульсію. Одночасно з цим крізь тоненькі канюлі (спеціальна трубка, яка прикріплена до вакуумного апарату) відбувається випомповування жирової емульсії. Оскільки жирова тканина перетворюється на рідину рівномірно – шкіра у зоні втручання залишається гладенькою.

Апарат VASER може видалити втричі більше жиру, ніж при класичній ліпосакції (але не більше 3 літрів за операцію). При цьому частина жирових клітин, яка потрібна для нормального функціонування організму, залишиться. Запатентований імпульсний режим та зонди VASER роблять процедуру унікальною, оскільки дозволяють проводити високоточне скульптурування фігури (ця технологія недоступна для інших видів ліпосакції). До того ж VASER-ліпосакція може не лише випомповувати жир, а й коригувати фігуру за допомогою ліполіфтингу (трансплантація власних жирових тканин з однієї до іншої частини тіла). І це ще не все. У VASER є насадка яка може позбавити целюліту!

Що можна зробити у нашій клініці завдяки VASER-ліпосакції?

 • 3-D або 4-D скульптурування, яке застосовується для формування чіткого рельєфу м’язової маси або контурування окремих м’язів. Хочете ідеальний прес «з кубиками»? VASER-ліпосакція допоможе отримати такий рельєф пресу, на створення якого піде місяць інтенсивних занять у спортзалі.
 • Видалення жирової тканини з одночасною підтяжкою шкіри – унікальна опція VASER-ліпосакції. При інших методах ліпосакції для досягнення цього ефекту буде потрібна окрема операція.
 • Збільшення об’єму ділянок обличчя або тіла за допомогою власних жирових клітин (ліпофілінг та ліпомоделювання). Інноваційна технологія VASER зберігає жирові клітини максимально життєздатними для подальшого ліпофілінга, що дає набагато кращі результати при операції.
 • Зменшення маси тіла при лікуванні від ожиріння.
 • Контурування силуету. Тут безліч варіантів: від «Бразильских сідниць» до сексуальних ямочок на попереку.
 • Швидке коригування недоліків фігури (високоточна ліпоскульптура).
 • Коригування наслідків невдалої ліпосакції або маммопластики (корекція розміру грудей).
 • Зменшення молочної залози у чоловіків, що хворіють на гінекомастію.
 • Позбавлення від целюліту.

На яких частинах тіла можна робити VASER-ліпосакцію?

Апарат VASER може працювати на будь-якій частині тіла та обличчя. Основне показання до операції – наявність у проблемних ділянках тіла локальних жирових відкладень.

Які переваги VASER-ліпосакції?

Ультразвукові зонди вводяться крізь мікроскопічні отвори, які практично не травмують шкіру, тому VASER-ліпосакція є процедурою з мінімальною травматичністю. До того ж, після цієї операції практично не буває побічних явищ. Ще декілька плюсів – на тілі не залишаються рубці та шрами, а повернутися до звичного ритму життя можна за 1-2 дні після операції.

Протипоказання до операції

VASER-ліпосакція вважається безпечною процедурою та проводиться професійними хірургами нашої клініки, але і в неї є протипоказання. Ми не радимо робити цю операцію неповнолітнім, жінкам, які вагітні або годують груддю, людям з цукровим діабетом та хронічними хворобами, які знаходяться у стадії загострення. Не варто робити процедуру і пацієнтам які мають розлади психічного здоров’я.

З чого починається VASER-ліпосакція?

Процес VASER-ліпосакції у нашій клініці можна розділити на 4 етапи.

 1. Консультація пластичного хірурга. Хірург і пацієнт визначаються з проблемними зонами, звідки буде видалятися зайва жирова тканина. Обирається вид анестезії. Спеціаліст нашої клініки детально розповідає клієнту про хід операції та післяопераційну реабілітацію. Саме на цьому етапі, виходячи зі складності роботи, формується вартість операції.
 2. Визначення стану здоров’я пацієнта. Головне для нас – здоров’я людини. Тому пацієнту спочатку потрібно зробити ряд аналізів, спираючись на які хірург вирішить, чи доцільно робити VASER-ліпосакцію. У деяких випадках від процедури варто відмовитись, аби не нашкодити здоров’ю.
 3. Операція. VASER-ліпосакція проводиться під анестезією: загальною, епідуральною (ліки вводяться в епідуральний простір хребта через катетер) або місцевою. Час операції залежить від обсягу робіт і може тривати тривати від 1 до 5 годин.
 4. Реабілітація. Післяопераційний період реабілітації у клініці становить від 2 до 48 годин. Все, знову ж таки, залежить від складності операції. Протягом першого тижня на тілі можуть бути набряки та синці. Пацієнту потрібно носити компресійну білизну та дотримуватися дієти, яку призначить хірург. Під забороною лазня, солярій та відпочинок на пляжних курортах. Повернутись до фізичних навантажень у спортзалі можна за три тижні після операції. У будь-якому випадку, процес відновлення після VASER-ліпосакції проходить швидше і викликає менше дискомфорту, ніж при інших видах ліпосакції.

Коли можна побачити результат VASER-ліпосакції?

На відміну від класичної ліпосакції апарат VASER видаляє не тільки глибокий або вісцеральний жир, а й поверхневий, тому перший ефект можна побачити вже на другий день. А остаточний – через шість місяців після операції. І він вам неодмінно сподобається.