Пластична операція фейсліфтинг це сучасний підхід до виконання підтяжки обличчя.

Сама операція включає кілька видів методик, які дозволяють отримати максимально естетичний і омолоджуючий ефект без зайвої «натягнутості». Показаннями і рекомендаціями до такої процедури можуть бути: наявність подвійного підборіддя, глибокі зморшки на лобі і в носогубній складці, провисанні щік і і вилиць.

За багато років практики було розроблено багато варіацій цієї пластичної операції. Тому на сьогоднішній день, процедура може бути підібрана практично кожному бажаючому при відсутності у нього протипоказань до виконання.

Існують такі види фейсліфтинга обличчя

Вибір методики фейсліфтинга визначається в залежності від вираженості вікових змін, стану шкіри і побажань пацієнта. Основним моментом у виборі методики підтяжки – це збереження природної структури і індивідуальності вікового обличчя.

Так які види фейсліфтинга бувають?

Круговий фейсліфтинг – це комплекс оперативних втручань, що складається з верхньої, середньої і нижньої пластики обличчя. Корекція усуває різні недоліки і ознаки передчасного старіння. Рекомендується як для чоловіків, так і для жінок у віці старше 40 років. За допомогою цієї операції можна омолодити обличчя на 10-15 років.

круговая подтяжка для мужчин

 

Кругова пластика верхньої третини обличчя застосовується при глибоких зморшок на лобі, переніссі, а також при опущенних куточків очей і лінії брів. Виконується під загальним наркозом і полягає в висікання зайвої шкіри з підйомом решти до потрібного рівня. Розрізи робляться невеликими – до 3 см, в основному на волоссяній частині голови, тому після маніпуляцій рубці зовсім непомітні.

Під час кругової операції середньої частини обличчя усувають глибокі носогубні складки і мішки під очима. Хірургічного втручання виконується на нижній повіці або всередині рота.

Підтяжка нижньої третини обличчя – це видалення брилів, двійного підборіддя, надлишок шкіри в області шиї та підняття кутів вуст. Цей метод рекомендується тільки при сильній в’ялості та провисання шкіри.

Корекція шиї – дозволяє усунути зморшки і складки в цій області, домогтися чіткого контуру, за допомогою видалення обвислих м’яких тканин.

Операції проводяться під наркозом, а малоінвазивний метод забезпечує пацієнту досить швидке одужання, тому він зазвичай перебуває в лікарні не більше одного дня.

Ендоскопічний фейсліфтінг

Ендоскопічний метод вважається найбільш малоінвазивним хірургічним втручанням, тому що проводиться з мінімальними розрізами по лінії росту волосся. Методика дозволяє усунути виражені зморшки на лобі, опущенні куточки і асиметрію брів, носогубні складки. Довготривалість ефекту при використанні такого методу пояснюється підтяжкою разом зі шкірою і м’язами. Відновлення займає близько 3 місяців, але ефект довший – до 15 років.

SMAS-ліфтинг

Більш сучасним методом є операція смас ліфтинг. Виражений омолоджуючий ефект в цьому випадку забезпечується підтяжкою не тільки шкіри, але і глибокого м’язового шару. Тобто здійснюється охоплення більш глибоких шарів шкіри, за рахунок чого, при smas ліфтінгу обличчя – можливо досягти більш яскраво вираженого ефекту. Результат виглядає більш природно, без зміни форми очей і рота, ефекту натянутості шкіри.

Процедура має схожість з круговою підтяжкою, але після втручання спочатку зміщується фібромишечний підшкірний шар, що з’єднує м’язи з дермою і усувається зайвий жир. Після фіксації м’язової тканини виконується накладення швів. Вони видаляються через 10 днів, і ви можете оцінити кінцевий результат через 2 місяці. Ефект триває не менше 12-15 років.

Як бачите, підтяжка обличчя допомагає усунути вікові прояви на всьому обличчі і на окремих його ділянках, зберігаючи при цьому максимальну природність. І звичайно, безсумнівний плюс операції – це її тривалий ефект, якого не можливо досягти нехірургічними методами.

Що ж стосується ціни фейслифтинга в Києві, то вона варіюється в залежності від обраного виду підтяжки, обсягу обробки, стану шкіри і маси інших факторів.

Під час попередньої консультації вам будуть призначені всі необхідні обстеження і підібраний найбільш відповідний метод проведення оперативного втручання, а також можливі додаткові процедури з метою посилення естетики особи.