Реабілітація після мамопластики – найважливіший етап, від якого залежить результат операції, адже велике значення має й суворе дотримання рекомендацій лікаря в період відновлення. Саме тому лікар Бебих в своїй клініці приділяє особливу увагу консультації і спостереження за пацієнтками після процедури.

Якщо ви плануєте скорегувати розміри грудних залоз, то в першу чергу необхідно налаштувати себе на правильну реабілітацію, і тоді отриманий результат перевершить всі ваші очікування і пройде значно легше.

Стан організму після операції маммопластики

Багато хто боїться болючого післяопераційного періоду, однак це безпідставно, адже перед операцією лікар Бебих чітко розраховує і прописує пацієнтці знеболюючий засіб, тому після процедури не буде ні дискомфорту, ні болі.

Реабилитация после пластики грудиЗвичайно, відновлення після маммопластики, ціну якої ви можете подивитися у відповідному розділі, не обходиться без набряків в перший час, внаслідок цього можлива і незначна асиметрія молочних залоз. Такий дискомфорт після маммопластики грудей усувається обов’язковим носінням компресійного білизни, яке вдягається відразу після оперативного втручання і носиться протягом одного місяця для розподілу навантаження на шию і хребет, більшого комфорту і мінімізації ризику розбіжності шва.

Білизна підбирається фахівцем, вона виготовлена ​​з дихаючого матеріалу, непомітно під одягом і з легкістю надівається пацієнткою. Чому так важливо носіння компресійного білизни, читайте в нашій статті «Перша білизна після маммопластики»

Перший тиждень відновлення

Першу добу слід перебувати в клініці під контролем фахівця з дотриманням суворого постільного режиму. Як правило, виписка здійснюється через день, з попереднім навчанням пацієнтки правилам догляду за швами, а також призначенням їй антисептиків для обробки ран, антибіотиків, болезаспокійливих препаратів.

В перші дні домашнього режиму слід дотримуватися стану спокою. Може спостерігатися незначне збільшення температури, легка набряклість і болючість грудей, що є адекватною реакцією тканин на оперативне втручання. Виразність симптомів буде поступово знижуватися по мірі того, як буде відбуватися відновлення.

Перший час потрібно відвідувати клініку для перев’язок і контролю стану швів. Про те, як часто це потрібно робити вам скаже хірург в залежності від ваших індивідуальних особливостей і швидкості відновлення тканин. Зазвичай перше відвідування лікаря повинно відбутися через 7 днів для огляду і оцінки ступеня загоєння швів, а також можливої ​​корекції або скасування медикаментозної терапії.

Другий тиждень відновлення після маммопластики

Зазвичай до цього часу больові відчуття сходять нанівець і можна вже збільшувати фізичну активність, проте під забороною залишаються відвідування сауни, солярію, басейну, заняття фітнесом, але вже можна здійснювати піші прогулянки.

Перший місяць

Здійснюється плановий огляд у хірурга для оцінки прогресу відновлення і корекції рекомендацій. До цього часу, якщо реабілітація проходить успішно, можна відмовитися від носіння компресійної білизни на ніч. Але тут варто враховувати особливості операції, так при збільшенні грудей обмеження можуть бути довше, ніж при її підтяжки і зменшення. Через місяць компресію можна замінити на простий бюстгальтер, в якому немає кісточок.

Другий місяць

На даному етапі вже можна робити висновки про успішність операції. Набряки сходять повністю або стають майже непомітними, дискомфорт зникає. По закінченню 2-х місяців можна повернутися до занять спортом, якщо реабілітація проходить гладко, але дотримуючись поміркованих навантажень. Бажано уникати навантажень на грудні м’язи і верхній плечовий пояс, теплових процедур, а також механічного впливу, включаючи розтирання грудей мочалкою, масаж і т. п. Це буде під забороною ще кілька місяців.

Повністю організм відновлюється в середньому за 6-12 місяців, а дотримання всіх вимог лікаря дозволить швидше позбутися від синців, набряків і радіти новим привабливим формам.

Почему стоит обратиться к доктору Бебиху?

Пластичний хірург Олександр Бебих протягом більше 5 років успішно займається естетичними і реконструктивними операціями з корекції грудей. Виконує всі види маммопластики:

Звернувшись ви можете бути впевненими в першокласному естетичному результаті, високий професіоналізм проведення операції та якісному передопераційному обстеженні із застосуванням сучасних технологій. На сайті ви можете ознайомитися з фото до і після операції.